ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
5.9K
avatar

دکتر بابک باباخانی

22 سال تجربه
شماره نظام پزشکی: 90649
فلوشیپ بیهوشی مغز و اعصاب
فلوشیپ درد
متخصص بیهوشی
دکترای حرفه‌ای پزشکی
91%
رضایت (37 نظر)
در حال حاضر این پزشک با پذیرش24 همکاری ندارد.
شما می توانید از سایر پزشکان حاذق در این حوزه نوبت بگیرید.
برترین پزشکان بیهوشی و مراقبت های ویژه در تهران از دیدگاه بیماران

آدرس و تلفن تماس

تهران - بیمارستان: بیمارستان امام خمینی ساختمان ریحانه
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه

فعالیت ها دکتر بابک باباخانی

پذیرش24 بیش از 1 سال و 11 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر بابک باباخانی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر بابک باباخانی

91%
رضایت (37 نظر)
برخورد مناسب پزشک
4.8
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
4.9
مهارت و تخصص پزشک
4.9
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/07/27
پزشک را توصیه می‌کنمبنده دانشجوی دکترا هستم و پدرم را برای معالجه نزد ایشان بردم. از اینهمه روی گشاده و دقت در اخذ شرح حال و معاینه و وقتی که برای پدرم گذاشتند، تعجب کردیم. طوری که یکی از مراجعین که بیرون بودند حسابی سر ما داد وبیداد کردند که چرا اینهمه وقت دکتر رو گرفتید! بعد که سوابق علمی و پژوهشی دکتر رو بررسی کردم، تعجب ما بیشتر شد. ایشون با سابقه تحصیل و پژوهش در بهترین دانشگاه های ایران و اروپا، داشتن دو مدرک دکترا، مدرک تخصص و دو مدرک فوق تخصص و مقالات و پژوهش های علمی بین المللی پرشمار،طوری متواضعانه با ما برخورد کرد که انگار به ما بدهکار بودند! اینه که در امثال ما به حق آمده که درخت هرچه پربارتر، افتاده تر!
1پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/07/30
پزشک را توصیه می‌کنمدرود. بنده پس از شکستگی ساق پا و اعمال جراحی متعدد دچار درد و سوزش ناتوان کننده کل اندام تحتانی شدم، طوری که 6 ماه تمام شب و روز عذاب میکشیدم و مجبور بودم با عصا راه یروم. به واسطه یکی از اساتید جراح اعصاب، خدمت دکتر باباخانی معرفی شدم. ایشان با تشخیص crps، ابتدا بلوک و سپس نورولیز سمپاتیک کمری برای بنده انجام دادند که موثر بود و درحال حاضر علائم بالغ بر 90 درصد رفع شده و به زندگی عادی برگشته ام. برای همیشه مدیون آقای دکتر و علم و دانش ایشان هستم.
1پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/06/06
پزشک را توصیه می‌کنممن سالها بود که از کمردرد و سوزش هر دو پا در عذاب بودم. بیشتر از 10 پزشک با تخصص های مختلف هم ایران و هم اروپا من رو دیده بودن ولی هرکدوم یه حرفی میزدن. دکتر بابک باباخانی فوق تخصص درد من رو دیدن و با دقت معاینه کردن. بعد از آزمایشات مجدد مشخص شد علت کمردرد و سوزش پاها دو چیز مختلف هستن. الان 6 ماه از درمان من توسط ایشون گذشته. علائم بسیار بهبود پیدا کردن و دیگه شبها راحت میخوابم.
1پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/08/23
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: تنگی کانال نخاعی
به لطف یکی از دوستان که قبلا دکتر باباخانی عملش کرده بود با آقای دکتر آشنا شدم. مادرم تنگی کانال نخاعی داشت که اخیرا علائمش بدتر شده بود و کم کم دیگه نمیتونست راه بره. آقای دکتر برای مادر عمل بسته تنگی کانال انجام داد. الان بعد از حدود 8 ماه از عمل شرایط مادرم خوبه. این پیام رو به خواست پدرم برای قدردانی از آقای دکتر گذاشتم.
1پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/07/06
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: دیسک گردن، زونا
من دیسک گردن داشتم و چون ورزش حرفه ای میکنم نمیخواستم عمل باز انجام بدم دو سال قبل دکتر باباخانی برام عمل بسته با لیزر انجام داد. الان خوبم و به ورزش ادامه میدم. مادر خانم بنده رو هم که زونای مزمن داشت سال قبل آقای دکتر براش نورولیز عصب انجام داد و از درد دوساله راحت کرد. دکتر بامرام و با اخلاق هستن
1پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1400/10/23
پزشک را توصیه می‌کنمسلام به توسط یکی از دوستانم خانم مهربان معرفی شدم به دکتر و آرتروز گردن داشتم سالها درد و وص ضعیت خوبی دیگه نداشتم که با ویزیت اولیه فرمودوند اوضاع خوبی ندارم باید عمل بشم و به سکر خدا دبروز با لیزر عمل کردم و دوستم که خیلی راضی وامیدوارم منم اوکی شده باشم
1پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/08/17
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: افسردگی
برای افسردگی تحت درمان بودم ولی به هیچ دارویی جواب نمی‌داد. این اواخر افکار خودکشی داشتم. روانپزشکم من رو به آقای دکتر باباخانی معرفی کرد. ایشون برای من کتامین درمانی انجام دادن والان که سه ماه از درمان میگذره خدا رو شکر عالیم.
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/07/01
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: تنگی کانال نخاعی
آقای دکتر برای مادرم عمل بسته تنگی کانال نخاعی انجام داد. خدا رو شکر از حدود یک سال قبل که عمل شد وضعش بهتره و دیگه برای کارای شخصی کمک ما رو نمیخواد.
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/08/17
پزشک را توصیه می‌کنمسردرد میگرنی من خیلی شدید شده بود و دکترای مختلف رفته بودم. دکتر تشخیص داد منشا درد گردنه و با درمان الان وضعم خیلی بهتره
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1401/08/04
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: جراحی دیسک کمر
سلام. ممنون که فرصت اطلاع رسانی رو در اختیار مردم قرار میدید. آقای دکتر باباخانی رو از هر نظر تایید میکنم.
پسندیدنگزارش
ارسال
این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر بابک باباخانی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش24 طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر در ارائه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است.
خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل