پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
20K icon
بهروز گندمی

بهروز گندمی

icon 31 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 37292
  • متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

فعالیت های بهروز گندمی

icon پذیرش24 بیش از 3 سال و 1 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی بهروز گندمی را داشته است.

نظرات در مورد بهروز گندمی

icon 87٪ رضایت (78 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بهروز گندمی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بیشتر از دو ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب بهروز گندمی

گزارش تلفن و آدرس صحیح

شیراز دانشکده پزشکی - بیمارستان خلیلی

شیراز - میدان نمازی، جنب بیمارستان نمازی، کلینیک ویژه مستقل تخصصی و فوق تخصصی شهید مطهری

icon

       در صورت حسابداری نکردن نوبت ،نوبت اینترنتی شما حذف میگردد. با برگه رسید پرداخت نوبت دهی اینترنتی به صندوق درمانگاه مراجعه کرده و برگه نوبت قطعی را از صندوق دریافت کرده و به اتاق پزشک مراجعه کنید.  

شیراز - چهارراه حافظیه، خیابان حافظ، جنب باغ ملی، بیمارستان شهید آیت اله دستغیب

icon

مراجعه کننده گرامی توجه داشته باشید: زمان نوبت ثبت شده در پیامک ارسالی نوبت دهی تلفنی/ اینترنتی در کلینیک، قطعی نبوده و زمان ویزیت توسط پزشک هنگام صدور قبض صندوق حسابداری مشخص میگردد.  پس از دریافت نوبت حضوری با در دست داشتن کارت ملی و شماره تلفن همراه صحیح در روز نوبت معاینه جهت انجام امور حسابداری به صندوق درمانگاه مراجعه نمایید .    با توجه به این که هر گونه تغییر در برنامه حضور پزشکان درمانگاه با پیامک به مراجعه کنندگان اطلاع رسانی می شود. لذا تلفن همراهی که همواره پاسخگو میباشد را ارائه نمایید. نوبت های غیر حضوری بصورت تلفنی، اینترنتی، اپلیکشن پذیرش24 امکانپذیر میباشد که درصورت پرداخت وجه از طریق لینک پرداخت، نوبت ثبت می گردد. در صورت عدم پرداخت وجه ، نوبت شما بعد ازمدت 15 دقیقه حذف می گردد. زمان نوبت ثبت شده در پیامک ارسالی نوبت دهی تلفنی و اینترنتی  ساعت حضور پزشکان در درمانگاه صبح : 8:00 ساعت حضور پزشکان در درمانگاه عصر: 15:00