پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
7K icon
دکتر بیتا زلالی

دکتر بیتا زلالی

icon 21 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 90990
  • متخصص زنان و زایمان نازایی لاپاراسکوپی کولپوسکوپی زیبایی

  • متخصص زنان و زایمان نازایی لاپاراسکوپی کولپوسکوپی زیبایی

گفته های بیماران

کمترین معطلی اکثر مراجعین، کمتر از 30 دقیقه در مطب/مرکز درمانی برای ویزیت منتظر مانده اند.

گالری

فعالیت های دکتر بیتا زلالی

icon پذیرش24 بیش از 2 سال و 4 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر بیتا زلالی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر بیتا زلالی

icon 83٪ رضایت (954 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر بیتا زلالی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر بیتا زلالی

گزارش تلفن و آدرس صحیح

تهران - مطب شماره 1 : آدرس:تهران پاسداران بهستان ششم اول کوچه د اروخانه دکتر سلیمی پلاک 2طبقه2واحد 9شمالی تلفن:09126176917 مطب شماره 2 : ادرس :اندیمشک میدان مبارز خیابان انقلاب کلیلنیک پزشکی پاستور طبقه اول تلفن:09361125322

icon

لطفا پیش از مراجعه برای هماهنگی زمان دقیق نوبت با شماره (مطب تهران)09126176917 (مطب اندیمشک)09361125322 تماس حاصل نمایید

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی

تهران - اتوبان شهید محلاتی - جنب پل ری

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی