پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
4K icon
دکتر خسرو بلوریان

دکتر خسرو بلوریان

شماره نظام پزشکی: 29158
  • دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی

گفته های بیماران

پزشک خوش برخورد 100٪ مراجعین، از نحوه برخورد دکتر خسرو بلوریان رضایت داشته اند.

گالری

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

با بیش از ۳۲ سال سابقه کاری ،فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی،در زمینه ایمپلنتهای دندانی،کارهای زیبایی(کامپوزیت ونیر،لمینیت دندانی،روکشهای تمام سرامزک و IPS)درمان ریشه دندانها،جراحی های دندانهای عقل و ریشه های باقیمانده،ساخت انواع دندانهای مصنوعی،فعالیت کاری دارم. 

فعالیت های دکتر خسرو بلوریان

icon پذیرش24 بیش از 1 سال افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر خسرو بلوریان را داشته است.

نظرات در مورد دکتر خسرو بلوریان

icon 94٪ رضایت (36 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر خسرو بلوریان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر خسرو بلوریان

گزارش تلفن و آدرس صحیح

تهران - تهران عباس آباد،سهروردی شمالی،خیابان میرزایی زینالی غربی،پلاک ۱۵۲،طبقه ۲ واحد ۴

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی