ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
33K
avatar

دکتر رقیه قلیچ

شماره نظام پزشکی: 97553
فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
95%
رضایت (267 نظر)
برترین پزشکان غدد و متابولیسم در کرج از دیدگاه بیماران

آدرس و تلفن تماس

کرج - طالقانی شمالی کوچه نسیم ساختمان پزشکان هما طبقه 3واحد6
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه

فعالیت ها

پذیرش24 بیش از 2 سال و 3 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر رقیه قلیچ را داشته است.

نظرات در مورد دکتر رقیه قلیچ

95%
رضایت (267 نظر)
برخورد مناسب پزشک
4.7
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
4.6
مهارت و تخصص پزشک
4.6
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

ب
بهروز
ویزیت شده
1402/02/13 | مطب دکتر رقیه قلیچ
پزشک را توصیه می‌کنمایشون پزشکی حاذق متهد و دلسوز هستند آزمایش رو با دقت چک کردند و به نکات ریزی اشاره کردند که مخفی مونده بود تموم برنامه دارویی ورزشی و تغذیه ای رو اول پرسش بعد پردازش کردند و در آخر داروی مناسب رو زحمت کشیدند قاعدتا همچین پزشکی باید سرش شلوغ باشه از قبل تعیین نوبت کنید چون تعداد مراجعین از زمان ویزیت ایشون چیزی کم نمیکنه متعهد و خوش برخورد هستند آرزوی موفقیت دارم برای ایشون
پسندیدنگزارش
ارسال
م
مجید
1401/10/07
پزشک را توصیه می‌کنمسلام یکی از بهترین پزشکانی بوده که تا کنون دیده ام بسیار صبور .با اخلاق .مهربان و باشخصیت و مسلط بر امور پزشکی .همه مراجعه کنندگان از ایشان راضی بودند ما هم راضی هستیم و خداوند هم راضی باشد ولیکن منشی حاضر در مطب در شان ایشان نبود .به مراجعه کنندگان توصیه میکنم در مواجهه با منشی احتیاط کنند رفتار درستی با بیماران دردمند ندارد ولیکن هرکه طاووس خواست جور هندوستان کشد
پسندیدنگزارش
ارسال
ف
فرهاد
ویزیت شده
1401/12/09 | مطب دکتر رقیه قلیچ
پزشک را توصیه می‌کنمبسیار خوش برخورد بعد از اینکه صحبت های من رو گوش کردن با توجه به آزمایش های گذشته‌ من که واسه‌ی چهار ماهه پیش بوده‌ تمامی داروهای من رو لغو کردن و خواستار آزمایش مجدد شدن به نظر ایشون حتی این آزمایش ها هم با داروهای تجویزی هم خوانی نداره و باید دوز بسیار پایینی داده می‌شده که تا آزمایش مجدد به من دارو ندادن من یسیار راضی بودم از ازوضعیت تایم وامکانات ممنونم
پسندیدنگزارش
ارسال
ز
زینب
ویزیت شده
1401/05/05 | مطب دکتر رقیه قلیچ
پزشک را توصیه می‌کنممن امروز ویزیت شدم هنوز آزمایشهامو انجام ندادم که نظر بدم اما رفتارشون عالی بود دختر5 ساله ام همراهم بود وخوابش میومد وخانم منشی اجازه دادن تو اتاق استراحت کنه .خانم دکتر هم برای بیمار ها تایم میذاشت و سوال میکردو سوالهای منو با حوصله جواب میداد مثل بعضی از دکترها نبود که زودبیمارو از سرش باز کنه .درکل خیلی راضی بودم و پیشنهاد میکنم دکتر قلیچ عزیزرو
پسندیدنگزارش
ارسال
ن
ندا
ویزیت شده
1401/10/13 | مطب دکتر رقیه قلیچ
پزشک را توصیه می‌کنمدکتر خوبی هستند .فعلا فقط ویزیت شدم . با حوصله گوش میکنندو پاسخگو هستند . ولی از نوبت دهی راضی نیستم . چون من اول وقت بصورت آنلاین نوبت گرفتم و سروقت حاضرشدم . ولی چند بیمار قبل من مطب حضور داشتند و بنده را بعد از همه ی بیماران و با یک ساعت تاخیر به داخل فرستادند .نوبت آنلاین چرا پس دارید وقتی قراره همه را داخل بفرستید ؟
پسندیدنگزارش
ارسال
avatar
مصطفی
ویزیت شده
1401/09/24 | مطب دکتر رقیه قلیچ
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام طی این چند روز گذشته که خدمت خانم دکتر قلیچ تحت درمان بودم با داروهایی که داده تقریبا حالم بهتر شده دکتر خوبیه خوب به حرفهام گوش دادن تا جلسه بعدی باید داروهارو ادامه بدم بعد آزمایش بعدی معلوم میشه کاملا حالم خوب شده یا نه در مورد رفتار پرسنل حرفی ندارم چون مدت کمی در انتظار خانم دکتر بودم ولی در کل خوبند
پسندیدنگزارش
ارسال
ز
زهره
ویزیت شده
1401/12/13 | مطب دکتر رقیه قلیچ
پزشک را توصیه می‌کنممن اولین جلسه بود رفتم مطب خانم دکتر قلیچ متاسفانه معطلی فراوانی داره من ساعت 5ونیم وقت داشتم ولی ساعت 9شب تونستم ویزیت بشم این تایم خیلی زیادی هستش نکته بعدی نبود آبسردکن ونبود تلویزیون که حداقل باعث بشه این همه تایم که از آدم گرفته میشه رو سرگرم بشه این معطلی واقعا کلافه کننده اس وغیر منطقی هستش.
پسندیدنگزارش
ارسال
ف
فاطمه
ویزیت شده
1400/10/19 | مطب دکتر رقیه قلیچ
پزشک را توصیه می‌کنمسلام وقت بخیر خیلی خوب معاینه و سوال و جواب کردندو آزمایشهای قبلی و سونوگرافی قبلی رو هم با دقت نگاه کردند و آزمایشهای تکمیلی رو نوشتند و قرار شد داروهای خانم دکتر کبیری قبلی متخصص زنان رو ادامه بدهند و برج اردیبهشت با جواب آزمایش جدید دوباره مراجعه به خانم دکترقلیچ بکنیم.
پسندیدنگزارش
ارسال
ف
فرشاد
ویزیت شده
1401/09/28 | مطب دکتر رقیه قلیچ
پزشک را توصیه می‌کنمسلام دکتر بسیار خوب و با اخلاقی است.فقط انتظار بیمار زیاد است اغلب بیرون دفتر اعتراض داشتند. زیرا وقت اینترنتی هیچگونه تاثیری در وقت بیماران ندارد.اگر خانم دکتر یکی از روشهای اینترنتی.یا وقت حضوری را انتخاب نمایند.خیلی در روند فرایند کار مفید است.تشکر از خانم دکتر محترم
پسندیدنگزارش
ارسال
ص
صغری
ویزیت شده
1401/09/08 | مطب دکتر رقیه قلیچ
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام از نحوه وکیفیت ویزیت راضی هستم فقط در خصوص نوبتها و ورود به اتاق پزشک کمی طولانی و گاهی خارج از تحمل می شود.ضمنا چنانچه در سالن یک تلویزیون باشد یا یک سری مجلات و روزنامه جهت مطالعه وحواس پرتی از انتظار البته بهتر ومفیدتر خواهد بود.
پسندیدنگزارش
ارسال
ر
رویا
سلام وقتتون بخیر ،من برای فهمیدن داشتن تیروئید کم کار یا پرکار می‌خوام برم ،تخصص ایشون در اینکار هست...!؟

دکتر رقیه قلیچ، فوق تخصص غدد و متابولیسم در شهر کرج است. مطب دکتر رقیه قلیچ در طالقانی شمالی کوچه نسیم ساختمان پزشکان هما طبقه 3واحد6 واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 026-32246743 تماس بگیرید.

تاکنون 33K نفر از پروفایل دکتر رقیه قلیچ، فوق تخصص غدد و متابولیسم بازدید کرده‌اند؛ همچنین 95٪ مراجعین (267 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 254 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر رقیه قلیچ در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

زودترین زمان رزرو نوبت از مطب دکتر رقیه قلیچ امروز 3:00 عصر می‌باشد که می‌توانید از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن نوبت‌دهی پذیرش۲۴ نوبت خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری دریافت کنید.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان متخصص غدد و متابولیسم ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر رقیه قلیچ، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

  • آدرس مطب دکتر رقیه قلیچ: کرج، طالقانی شمالی کوچه نسیم ساختمان پزشکان هما طبقه 3واحد6
  • تلفن مطب دکتر رقیه قلیچ: 026-32246743
  • تخصص دکتر رقیه قلیچ: فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)
  • خانه
    جستجو
    نوبت های من
    پروفایل