ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
2.2K
avatar

دکتر سعید مرزبان

شماره نظام پزشکی: 27878
فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی
ویزیت آنلاین (تماس تلفنی)
150,000 تومان
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت

آدرس و تلفن تماس

شیراز - شیراز، بلوار کریمخان زند، بین 50 و عباییان

درباره پزشک

بیوگرافی

دکتر سعید مرزبان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، در سال 1383 موفق به اخذ مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند و نفر برتر فوق تخصص جراحی پلاستیک در ایران گردیدند. از جمله فعالیت های علمی و پژوهشی دکتر سعید مرزبان می توان به "انتشار مقالات تخصصی بین المللی متعدد و ارائه سخنرانی های بسیاری در مجامع بین المللی" اشاره کرد. مقالات ایشان در ژورنالهای جراحی پلاستیک به چاپ رسیده است. دکتر مرزبان عضو انجمن بین المللی جراحان زیبایی (ISAPS)، عضو انجمن جراحان زیبایی بینی اروپا و همچنین عضو انجمن جراحان زیبایی و پلاستیک ایران می باشند.

دکتر سعید مرزبان فوق تخصص جراحی پلاستیک در شیراز با تجارب بسیار ارزشمند خود در این زمینه مشغول به فعالیت پزشکی می باشند و خدمات زیبایی به بیماران ارائه می نمایند که برخی از این خدمات شامل، جراحی های زیبایی صورت مانند جراحی پلاستیک بینی (رینوپلاستی)، جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)، جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)، جراحی زیبایی چانه (منتوپلاستی) و فک، جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، لیپوماتیک، جراحی های ترمیمی، جوانسازی پوست و تزریق بوتاکس و ژل و غیره می باشد. دکتر سعید مرزبان برای اولین بار در ایران عمل پیکرتراشی با دستگاه Vaser را انجام داده اند. دکتر مرزبان در بیمارستان دکتر میرحسینی حضور دارد

فعالیت ها دکتر سعید مرزبان

1 مشاوره فعال
پذیرش24 بیش از 7 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر سعید مرزبان را داشته است.
نظرات در مورد دکتر سعید مرزبان
نظر خود را به اشتراک بگذارید:
این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر سعید مرزبان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش24 طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم دکتر در ارائه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است.
خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل