icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
3K icon
دکتر سهیلا زارعی فر

دکتر سهیلا زارعی فر

شماره نظام پزشکی: 30396
  • فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان (هماتولوژی انکولوژی) کودکان

فعالیت های دکتر سهیلا زارعی فر

icon پذیرش24 بیش از 1 سال و 10 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر سهیلا زارعی فر را داشته است.

نظرات در مورد دکتر سهیلا زارعی فر

icon 74٪ رضایت (15 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر سهیلا زارعی فر جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بین نیم تا یک ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر سهیلا زارعی فر

شیراز درمانگاه مطهری- طبقه سوم کلینیک ویژه

بیمارستان شهید آیت اله دستغیب

شیراز - چهارراه حافظیه، خیابان حافظ، جنب باغ ملی، بیمارستان شهید آیت اله دستغیب

icon

مراجعه کننده گرامی توجه داشته باشید: توجه :درهنگام دریافت نوبت اینترنتی و غیر حضوری از دوساعت قبل از زمان ارائه شده در کدرهگیری به درمانگاه مراجعه کنید زمان نوبت قطعی ویزیت هنگام  صدور قبض از صندوق می باشدو زمان ارائه شده در پیامک ارسالی نوبت دهی تلفنی و اینترنتی زمان حضور بیمار در کلینیک نمی باشد. کد رهگیری ارسالی ملاک تعیین وقت معاینه پزشک نمی باشد.بعد از پرداخت وجه نوبت شما ثبت می گردد. پس از دریافت نوبت حضوری می توانید با در دست داشتن کارت ملی و شماره تلفن همراه صحیح در روز نوبت معاینه  جهت انجام امور حسابداری به صندوق درمانگاه مراجعه نمایید .    قبض حسابداری المثنی به هیچ وجه صادر نخواهد شد. با توجه به این که هر گونه تغییر  در برنامه پزشک و درمانگاه با پیامک به مراجعه کنندگان اطلاع رسانی می شود. لذا تلفن همراهی که همواره پاسخگو است را ارائه نمایید. نوبت غیر حضوری بصورت تلفنی ،اینترنتی ،اپلیکشن پذیرش24 صورت می پذیرد که درصورت پرداخت وجه از طریق لینک پرداخت ثبت می گردد .در صورت عدم پرداخت وجه ، نوبت شما بعد از 15 دقیقه حذف می گردد . ساعت حضور پزشکان درکلینیک صبح : 8:00 ساعت حضور پزشکان درکلینیک عصر: 15:00

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی

مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی فارس

شیراز - فارس- دانشگاه علوم پزشکی فارس- مرکز مشاوره

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی