ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
54K
avatar

دکتر سیدابراهیم حجازیان

23 سال تجربه
شماره نظام پزشکی: 86691
تخصص جراحی مغز و اعصاب
تخصص جراحی مغز و اعصاب
91%
رضایت (770 نظر)
زمان نوبت دهی پزشک به پایان رسیده است!
زمان باز شدن نوبت دهی اینترنتی:1 خرداد 11:59 شب

آدرس و تلفن تماس

بابل - مطب: میدان کشوری خیابان سرگرد قاسمی ساختمان ارام

فعالیت ها دکتر سیدابراهیم حجازیان

پذیرش24 بیش از 2 سال و 10 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر سیدابراهیم حجازیان را داشته است.
نظرات در مورد دکتر سیدابراهیم حجازیان
91%
رضایت (770 نظر)
برخورد مناسب پزشک
4.8
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
4.7
مهارت و تخصص پزشک
4.7
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

م ک
محمد کریم
ویزیت شده
4 ماه پیش | مطب دکتر سیدابراهیم حجازیان در بابل
پزشک را توصیه می‌کنمسلام خدمت عزیزان،من ب شخصه برای درمان اعصابو استخوان ومفاصل و جراحی فقط فقط نظر دکتر حجازیان عزیز رو ب شما پیشنهاد میکنم چون واقعاااا در کازشون خبربه و کار بلد واقعی هستن و تنها راه درنان و نظر ایشون رو حتما پیش بگیرید بدون هیچ شک و پرسشو پاسخی،دوماه و نیم درگیر کمر درد شدید بودم و راه رفتن برام امکان پذیر نبود دکترای دیگه هر کی چیزی گفت و بدون فایده ایشون در همون ویزیت اول و نگاه اول تشخیص داد که من قبلا تب داشتم و بدنم ب تب مالت دچار شده و بلافاصله بستری و درمان رو شروع کردم و بعد یک ماه بستری در بیمارستان و مدوا مرخص شدم و الان در حال ادامه درمان در منزل هستم و کمرم عالی هست ب طور کامل و راحت راه میرم روزمرگیم شروع شده و همچنان تهد درمان هم هستم واقعا سلامتی همچین دکترای با اخلاق و مردمی رو از خدای منان خواهانم،زنده باشن انشاالله و سلامت.
پسندیدنگزارش
ارسال
ح
حکیمه
ویزیت شده
3 ماه پیش | مطب دکتر سیدابراهیم حجازیان در بابل
پزشک را توصیه می‌کنممن ازویزیت دکتر ونحوه برخورد ایشان بسیار رضایت دارم ولی از زمان ویزیت راضی نیستم ،باکلی پرس و جو متوجه شدم که نوبت دهی ایشان اینترنتی می‌باشد ،که حدود دوماه بعد کمتر یا بیشتر یادم نیست نوبت گرفتم ،ولی بیشتر از دو ساعت در مطب ماندم ،مشکلم طوریه که وقتی شدید میشه خبر نمیکنه،کاش میشد در حداقل زمان برای موارد اورژانسی نوبت گرفت یا حداقل مدت انتظار کاهش یابد،بدلیل مشکل جسمی خیلی از بیماران اذیت میشن،درکل نسبت به دیگر متخصصین من از ایشان بسیار رضایت دارم ،خدا بهشون توفیق و سلامتی روز افزون عنایت فرماید
پسندیدنگزارش
ارسال
ا
اعظم
ویزیت شده
1401/02/10 | مطب دکتر سیدابراهیم حجازیان در بابل
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام احتراما ضمن تشکر از جناب دکتر که بسیار حاذق، صبور هستند و با دقت به شرح حال بیمار توجه مینمایند، با نشخیص صحیح استرس بنده را از بابت عدم نیاز به جراحی دیسک گردن با تجویز تعدادی قرص از بین بردند. لذا باتوجه به شرایط جسمی بیمارانی که به ایشان مراجعه میکنند واکثرا دچار درد کمر و گردن و... می باشند مدنت زمان انتظار بسیار بسیار طولانی بوده و تعداد بیماران حاضر در مطب بسیار زیاد و فضا و تعداد صندلی نامناسب بود. بنده باتوجه به درد شدید گردن و دست ایستاده بودم.
1پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
3 ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: آنژیوگرافی مغز
بی شک آقای دکتر حجازیان یکی از بهترین ها در ایران هستند در جراحی مغز و اعصاب، شاید مثل ایشون در کشور کمتر از 10 نفر باشند بسیار متعهد، دلسوز و صبور و محترم هستند و هم از لحاظ رفتاری و هم تبحر در کارشون بی نظیرند ما تا آخر عمر مدیون دستان شفابخش ایشون هستیم پدرم رو اول خدا و بعد آقای دکتر به ما دوباره بخشیدن و هر چقدر از شخصیت و متانتشون بگم کم گفتم انشالله که همیشه سلامت و پایدار باشند.
پسندیدنگزارش
ارسال
س
سعید
ویزیت شده
5 ماه پیش | مطب دکتر سیدابراهیم حجازیان در بابل
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام / با توجه به وقت اندکشان بابت ویزیت بیماران به علت مراجعه کننده زیاد به کلی هر آنچه که لازم میباشد بررسی می‌گردد.پیشنهادم بابت تغیر صندلی‌های فایبر کلاس مطب به چرمی میباشد با عنایت به اینکه بیشترم مراجعه کنندگان ممکن است مشکل درد کمر داشته باشند.رفتار پرسنل همانند منش خود جناب آقای دکتر متواضع و پاسخگو و صبور هستند.
پسندیدنگزارش
ارسال
م
محبوبه
ویزیت شده
4 ماه پیش | مطب دکتر سیدابراهیم حجازیان در بابل
پزشک را توصیه می‌کنمسلام .من ازسه سال قبل پیش ایشون رفتم.بابت سرگیجه های عصبی.واسترس وسردردهای میگرنی وتحت نظر ایشون هستم.من همیشه دعاگوی ایشون هستم.وبه هرکسی که مشکل عصبی دارن ایشون وپیشنهاد میکنم.ومیگم ایشون معجزه میکنه.خداروشکر مشکلاتم برطرف شده. نوبت دهی مطبشون سخته.وشلوغه. کاملا روشنه .که همچین دکتری باید مطبش خیلی شلوغ باشه.
پسندیدنگزارش
ارسال
آ
آزیتا
ویزیت شده
1401/03/23 | مطب دکتر سیدابراهیم حجازیان در بابل
پزشک را توصیه می‌کنمنوبت گرفتن چون اینترنتی شده هر بار یک ماه و نیم طول میکشه تا نوبت ما بشه . و یکبار هم حضوری رفتم منشی قبول نکرد که تو نوبت بشینم و با دکتر ملاقات داشته باشم و آدرس سایت رو نشون داد که حتما باید اینترنتی نوبت بگیرم . این رفتار منشی مطب ناراحتم کرد چون به هر حال از شهر دور به مطب آقای دکتر مراجعه کرده بودم .
3پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1400/12/23
پزشک را توصیه می‌کنمعرض ادب سلام دکتر بسیار خوب و با تجربه ای هستن من چند سال پیش مشکل کمر داشتم یه سری دارو داد خوب شدم الان دوبار درد کمر شدید دارم که ظاهرا هم باید عمل بشم میخوام پیش دکتر مراجعه کنم تا مشکل کمر درد م حل بشه باتشکر از اقای دکتر حتی مشکلی که برای یکی از اقوام پیش امده رو اقای دکتر خیلی خوب تشخص دادن
پسندیدنگزارش
ارسال
س
سعید
ویزیت شده
1401/05/29 | مطب دکتر سیدابراهیم حجازیان در بابل
پزشک را توصیه می‌کنمآقا دکتر بسیار خوش اخلاق ، خوش برخورد ، بسیار در امر درمان صبور هستند و با دقت به حرفهای بیمار گوش میدند و با دقت هم بیمار رو راهنمای می‌کند برای درمان و دارو رو تجویز می‌کنند امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشند امکانت مطب که بسیار عالی رفتار و راهنمای کارکنان مطب هم بسیار عالی هستند
پسندیدنگزارش
ارسال
م
مهناز
1401/05/15
پزشک را توصیه می‌کنمبنده تاکنون مراجعه نکردم دو ماه پیش وقت گرفتم که 31 مرداد مراجعه کنم البته اینترنتی اما گوشیم خراب شد و همه ی زمان و تاریخ و آدرس مطب از گوشیم پاک شد و حالا نمی دونم چه جوری باید اطلاع کسب کنم آخه اینترنتی چی بود همه شرایط رو چرا برای مردم سخت کردید که ندونن چه جوری باید تماس بگیرن
پسندیدنگزارش
ارسال
این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدابراهیم حجازیان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی، کلینیک، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش24 طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارائه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است.
خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل