ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
26K
دکتر دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی

دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی

شماره نظام پزشکی: 70785
متخصص بیماریهای داخلی
4.3
از ۵
رضایت (165 نظر)
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
 • امکان دریافت زودترین نوبت
پزشکان آنلاین کرونا ویروس منتخب بیماران

آدرس و تلفن تماس

اصفهان - خیابان معراج ، روبروی کوچه کلانتری
اصفهان - خیابان مشتاق سوم-بلوار ارغوانه مجتمع تخصصی و فوق تخصصی فارابی درمانگاه غدیر
اصفهان - بلوار شهدای صفه-بیمارستان تخصصی خانواده
طراحی بیمارستان تخصصی خانواده درسال 1369 انجام گردید. درآن سال هیات موسس وقت اولین ساختمان این مجتمع را با عنوان پلی کلینیک تخصصی خانواده با هدف ارائه خدمات سرپایی به مراجعین مورد بهره برداری قرار داد. در سال 1376 اولین بخش درمانی این مجتمع شامل بخش CCU و داخلی افتتاح گردید و همزمان با اهدا پرچم مقدس بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) با نام دارالشفاء قلب رضوی (ع) متبرک گردید. پس از آن با همت مستمر مسئولین در سال 1383 با نام بیمارستان بهارستان با بهره برداری از بخش های جراحی زنان، جراحی مردان و اتاق عمل جنرال فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه با احداث و راه اندازی زایشگاه، اتاق های عمل اختصاصی زنان و زایمان، ICU، مامایی و نوزادان گامی دیگر به سوی پیشرفت برداشت و اکنون این بیمارستان با عنوان بیمارستان تخصصی خانواده به عنوان یکی از بیمارستانهای خصوصی درجه یک در سطح استان با دارا بودن محیطی بسیار زیبا و فضای سبز وسیع در دامنه کوه صفه آماده پذیرش و ارائه خدمات به مردم شریف و عزیز استان می باشد.
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 5 سال و 9 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی

4.3
از ۵
رضایت (165 نظر)
برخورد مناسب پزشک
4.4
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
4.0
مهارت و تخصص پزشک
4.4
نظر خود را به اشتراک بگذارید:
س ا
سودابه اصلانی
ویزیت شده
یک سال پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
سلام.معطلی توی بیمارستان زیاده.اولین جلسه که دکتر را دیدم کمی بد اخلاق بودن.جلسه بعد که جواب آزمایشی را برم خدمتشون خیلی مهربان و خوش اخلاق بودن.به همه سولاتم جواب دادن.خیلی صبورانه ویزیت شدم.از داروهاشونم راضی هستم.خدا خیرشون بده.دکتر با سواد و دلسوزی هستند.
مفید بود؟
ارسال کن
ارسال
ف ح
فریده حمزه
ویزیت شده
یک سال پیش
3.0
پزشک را توصیه نمی کنم
رفتار پرسنل خوب بود معطلی در مطب کم بود پذیرش قسمت موردنظر نبود و مجبور شدم با پرس و جو به قسمت دیگه مراجعه کنم محیط خفه و فاقد تهویه مناسبه پزشک برام دارو نوشت و سی تی اسکن .داروها روتازه گرفتم.اما علت بیماریم مشخص نشد. پس نتیجه چندانی حاصل نشد
مفید بود؟
ارسال کن
ارسال
ط س
طیبه سادات هاشمی
ویزیت شده
دو سال پیش
3.3
پزشک را توصیه میکنم
سلام دفعه اول هست پیش اقای دکترمیبرم مادرم رو .داروتجویزکردن قرارشد یک هفته دیگه برویم برای سنجش اثردارو یاتعویض دارو. خوب بودن کاردکتر بعدیک هفته مشخص میشه ان شاالله که خوب باشه..
مفید بود؟
ارسال کن
ارسال
ک ج
کبری جعفری
ویزیت شده
سه سال پیش
1.7
پزشک را توصیه میکنم
دکتر با رفتار خوب اول مشکل موبپرسیدن بعد روش درمان و توضیح دادن ودارو تجویز کردن فقط اینکه مریض های پشت در بیاجازه دراتاق دکتر باز میکردن ادم استرس میگرفت
مفید بود؟
ارسال کن
ارسال
ه ت
هاجر تقیان
ویزیت شده
دو سال پیش
پزشک را توصیه نمی کنم
من آشنایی نداشتم که آقای دکتررابه دیگران معرفی کنم امروز نوبت گرفتم وبهم دادن امامن چون مسیرم زیادبود نمیتونستم سره نیم ساعت خودمابرسونم
مفید بود؟
ارسال کن
ارسال
م ق
معصومه قربانی گلملی
یک سال پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
مادرم عفونت و میکروب معده داشتند با دو بار ویزیت درمان شدند. الان هم بخاطر آزمایش و خون در مدفوع کلونوسکوپی براشون نوشتند.
مفید بود؟
ارسال کن
ارسال
خ م
خدیجه مولایی
ویزیت شده
یک سال پیش
پزشک را توصیه میکنم
باسلام و احترام و ادب خدمت تمامی دوستان عزیز بی نهایت دکتر خوب وصبور و دانش بالایی هستند بنده خیلی از ایشان راضی بوده آن.
مفید بود؟
ارسال کن
ارسال
ع ش
عبدالحسین شیرماهی
دو سال پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
با عرض سلام جناب دکتر طبائی خیلی برخوردشون با مریض ها که میامدن مطب خوب بود ایشون انرژی شون مثبت هستش به مریض روحیه میده
مفید بود؟
ارسال کن
ارسال
م ر
مریم رجبی
یک سال پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
سلام نحوه برخوردپزشک عالی بودوخوب به حرفهای من گوش میداد ومن خیلی راضی هستم کمتردکتری ازمایش کامل برای مریض مینویسه
مفید بود؟
ارسال کن
ارسال
ل ق
لیلا قربانیان
یک سال پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
سلام ، از آقای دکتر طبایی بخاطر حسن خلق و تشخیص درست ممنون م واینکه با صبوری به همه صحبت های من توجه داشتند
مفید بود؟
ارسال کن
ارسال

دکتر دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی، متخصص بیماریهای داخلی در شهر اصفهان است. مطب دکتر دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی در خیابان معراج ، روبروی کوچه کلانتری واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 031-35816818 تماس بگیرید.

تاکنون 26K نفر از پروفایل دکتر دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی، متخصص بیماریهای داخلی بازدید کرده‌اند؛ همچنین 86٪ مراجعین (165 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 157 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان متخصص بیماریهای داخلی ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

 • آدرس مطب دکتر دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی: اصفهان، خیابان معراج ، روبروی کوچه کلانتری
 • تلفن مطب دکتر دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی: 031-35816818
 • تخصص دکتر دکتر سیدحسام الدین طبائی عقدائی: متخصص بیماریهای داخلی
 • خانه
  جستجو
  نوبت های من
  پروفایل