1K
دکتر سیدحامد قدسی خورسند

دکتر سیدحامد قدسی خورسند

شماره نظام پزشکی: 59743
  • تخصص جراحی عمومی- متخصص لاپاراسکوپی و جراح چاقی

اطلاعات پزشک

بیوگرافی پزشک

خدمات قابل ارائه شامل:
جراحی چاقی
اسلیو معده
بای پس معده
مینی بای پس معده
حلقه معده و باندینگ معده
پلیسه معده
پیکرتراشی و ابدومینوپلاستی

سوابق علمی

دکتر سید حامد قدسی خورسند دوره های تخصصی مختلف در حیطه جراحی چاقی را در کشورهای مطرح جهان همچون کشور فرانسه گذرانده اند  و انواع جراحی های چاقی اسلیو معده، بای پس معده، باندینگ معده و پلیسه معده را بر اساس آخرین متدهای روز دنیا و با تجهیزات معتبر و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا انجام میدهند. ایشان با سال ها تجربه در انجام انواع عمل های تخصصی چاقی در بیماران مختلف پرونده ای از افتخارات و رضایت بیماران را کسب نموده اند.

فعالیت های دکتر سیدحامد قدسی خورسند

پذیرش24 بیش از 1 سال و 4 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر سیدحامد قدسی خورسند را داشته است.

نظرات در مورد دکتر سیدحامد قدسی خورسند

شما هم نظر خود با دکتر سیدحامد قدسی خورسند را به اشتراک بگذارید
موردی برای نمایش وجود ندارد

درباره صفحه

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدحامد قدسی خورسند جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
دریافت نزدیک ترین زمان نوبت ممکن مشاهده نظرات کاربران قبلی کمترین زمان انتظار در مطب

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر سیدحامد قدسی خورسند

تهران - خیابان ولیعصر، خیابان شهید عباسپور، روبه روی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان18، طبقه دوم

مشاهده شماره تلفن مشاهده در نقشه و مسیریابی
دکتر سیدحامد قدسی خورسند دکتر سیدحامد قدسی خورسند