پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
5K icon
دکتر سیدحامد قدسی خورسند

دکتر سیدحامد قدسی خورسند

شماره نظام پزشکی: 59743
  • تخصص جراحی عمومی- متخصص لاپاراسکوپی و جراح چاقی

گفته های بیماران

پزشک پرطرفدار بیش از 96٪ مراجعین، دکتر سیدحامد قدسی خورسند را پیشنهاد کرده اند.
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

خدمات قابل ارائه شامل:
جراحی چاقی
اسلیو معده
بای پس معده
مینی بای پس معده
حلقه معده و باندینگ معده
پلیسه معده
پیکرتراشی و ابدومینوپلاستی

icon سوابق علمی

دکتر سید حامد قدسی خورسند دوره های تخصصی مختلف در حیطه جراحی چاقی را در کشورهای مطرح جهان همچون کشور فرانسه گذرانده اند  و انواع جراحی های چاقی اسلیو معده، بای پس معده، باندینگ معده و پلیسه معده را بر اساس آخرین متدهای روز دنیا و با تجهیزات معتبر و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا انجام میدهند. ایشان با سال ها تجربه در انجام انواع عمل های تخصصی چاقی در بیماران مختلف پرونده ای از افتخارات و رضایت بیماران را کسب نموده اند.

فعالیت های دکتر سیدحامد قدسی خورسند

icon پذیرش24 بیش از 2 سال و 2 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر سیدحامد قدسی خورسند را داشته است.

نظرات در مورد دکتر سیدحامد قدسی خورسند

icon 96٪ رضایت (79 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر سیدحامد قدسی خورسند جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

در حال حاضر نوبت‌دهی اینترنتی این پزشک غیرفعال می‌باشد!

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر سیدحامد قدسی خورسند

تهران - خیابان ولیعصر، خیابان شهید عباسپور، روبه روی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان18، طبقه دوم

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی