ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
977
دکتر سیدحسن فیروزابادی

سیدحسن فیروزابادی

45 سال تجربه
شماره نظام پزشکی: 17631
متخصص پزشکی هسته‌ای
دکترای حرفه‌ای پزشکی
پزشکان آنلاین آزمایشگاه و تصویربرداری منتخب بیماران

آدرس و تلفن تماس

تهران - محل کار: خ ولیعصرمرکز قلب شهید رجایی | مطب: خ توحید تقاطع ازادی ساختمان پزشکان توحید
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 3 سال و 11 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی سیدحسن فیروزابادی را داشته است.
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه
این اطلاعات با هدف تسهیل در یافتن اعضای جامعه پزشکی و در راستای اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مصوب مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

نظرات در مورد سیدحسن فیروزابادی

نظر خود را به اشتراک بگذارید:

دکتر سیدحسن فیروزابادی، متخصص پزشکی هسته ای در شهر تهران است. مطب دکتر سیدحسن فیروزابادی در محل کار: خ ولیعصرمرکز قلب شهید رجایی | مطب: خ توحید تقاطع ازادی ساختمان پزشکان توحید واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 021-22048173 تماس بگیرید.

تاکنون 977 نفر از پروفایل دکتر سیدحسن فیروزابادی، متخصص پزشکی هسته ای بازدید کرده‌اند؛ همچنین 0٪ مراجعین (0 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 0 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر سیدحسن فیروزابادی در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان متخصص پزشکی هسته ای ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر سیدحسن فیروزابادی، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

  • آدرس مطب دکتر سیدحسن فیروزابادی: تهران، محل کار: خ ولیعصرمرکز قلب شهید رجایی | مطب: خ توحید تقاطع ازادی ساختمان پزشکان توحید
  • تلفن مطب دکتر سیدحسن فیروزابادی: 021-22048173
  • تخصص دکتر سیدحسن فیروزابادی: متخصص پزشکی هسته‌ای/ دکترای حرفه‌ای پزشکی
  • خانه
    جستجو
    نوبت های من
    پروفایل