ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
1.4K
کارشناس صدف ابراهيمي

صدف ابراهيمي

شماره نظام پزشکی: م-40010
کارشناسی مامایی
100%
رضایت (2 نظر)
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
 • امکان دریافت زودترین نوبت

آدرس و تلفن تماس

کازرون - کازرون خیابان سلمان فارس ساختمان سابق رضاخواه طبقه ۲
درباره من

سال شروع فعالیت ۱۳۹۱.سابقه ۱۱سال فعالیت حرفه ای.استاد دانشگاه.حوزه فعالیت در تمام زمینه های بیماریهای زنان،بلوغ ،بیماریهای مقاربتی،زگیل تناسلی…،مشاوره های زوجین،مراقبتهای بارداری،یایسگی و…مشکلات ناباروری زوجین.تعیبن جنسیت پیش از بارداری.بیماریهای تهاجمی سینه ورحم.درمان مشکلات جنسی زوجین 

فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 1 سال و 7 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی صدف ابراهيمي را داشته است.

نظرات در مورد صدف ابراهيمي

100%
رضایت (2 نظر)
برخورد مناسب پزشک
5.0
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
5.0
مهارت و تخصص پزشک
5.0
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

ک پ
کاربر پذیرش 24
4 ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنمواقعا عالی هستن،از لحاظ سوادی،تجربه و برخورد با بیمار بسیار مهربان و صبور هستن و توضیحات و راهنمایی کامل به بیمار رو انجام میدن،به همه خانمهایی که بیماری های زنان،نازایی و خانمهای باردار پیشنهاد میکنم.
پسندیدنگزارش
ارسال
م
مریم
1401/12/11
پزشک را توصیه می‌کنمعالی
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
عالیه واقعا

کارشناس صدف ابراهيمي، کارشناس مامایی در شهر کازرون است. مطب کارشناس صدف ابراهيمي در کازرون خیابان سلمان فارس ساختمان سابق رضاخواه طبقه ۲ واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 071-42219926 تماس بگیرید.

تاکنون 1.4K نفر از پروفایل کارشناس صدف ابراهيمي، کارشناس مامایی بازدید کرده‌اند؛ همچنین 100٪ مراجعین (2 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 2 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات کارشناس صدف ابراهيمي در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

زودترین زمان رزرو نوبت از مطب کارشناس صدف ابراهيمي امروز 4:00 عصر می‌باشد که می‌توانید از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن نوبت‌دهی پذیرش۲۴ نوبت خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری دریافت کنید.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان کارشناس مامایی ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام کارشناس صدف ابراهيمي، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

 • آدرس مطب کارشناس صدف ابراهيمي: کازرون، کازرون خیابان سلمان فارس ساختمان سابق رضاخواه طبقه ۲
 • تلفن مطب کارشناس صدف ابراهيمي: 071-42219926
 • تخصص کارشناس صدف ابراهيمي: کارشناسی مامایی
 • خانه
  جستجو
  نوبت های من
  پروفایل