icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
7K icon
دکتر عباس ذوالفقاری

دکتر عباس ذوالفقاری

icon 21 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 89498
  • فوق تخصص بیماری‌های گوارش و کبد بزرگسالان

گفته های بیماران

پزشک پرطرفدار بیش از 98٪ مراجعین، دکتر عباس ذوالفقاری را پیشنهاد کرده اند.
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه

فعالیت های دکتر عباس ذوالفقاری

icon پذیرش24 بیش از 6 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر عباس ذوالفقاری را داشته است.

نظرات در مورد دکتر عباس ذوالفقاری

icon 98٪ رضایت (1219 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر عباس ذوالفقاری جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

در حال حاضر نوبت‌دهی اینترنتی این پزشک غیرفعال می‌باشد!

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر عباس ذوالفقاری

تهران - آدرس مطب 1 :تهران شهرک غرب بلوار دادمان انتهای بلوار درختی شمالی - پلی کلینیک تابان 09353806520-22374685

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی

مطب دکتر عباس ذوالفقاری

تهران - آدرس مطب 1 : شهرک غرب-بلواردادمان-انتهای درختی شمالی،پلی کلینیک تابان،تلفن:22377257-22374685 آدرس مطب 2:شهرقدس -بلوار امام خمینی -نرسیده به میدان آزادی-نبش خیابان حبیبی -ساختمان پزشکان مهدیه طبقه 3-واحد9

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی