پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
900 icon
دکتر نوید علاقه مند

دکتر نوید علاقه مند

شماره نظام پزشکی: ت-1127
  • رژیم درمانگر و مشاور تغذیه

درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

من نوید علاقه مند، مشاور تغذیه و رژیم درمانی و دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور هستم.

از شما به خاطر مطالعه شرح فعالیت هایم سپاسگزارم.

 

 از 16 سال پیش در بیمارستان ها و کلینیک ها  در در زمینه های  تخصصی زیر فعالیت می کنم:

  1. 1-رژیم درمانی در چاقی و لاغری

2-رژیم های ویژه دوران بارداری

3-رژیم های کودکان

 4-کنترل قند خون در بیماران دیابتی و دیابت بارداری

5-رژیم های تخصصی بعد از عمل های جراحی چاقی (باریاتریک) از جمله عمل اسلیو (Sleeve gastrectomy) و بای پس / مینی بای پس(Gastric bypass surgery)

 

 

 از سال 2016 به عضویت انجمن تغذیه آمریکا(ASN)  در آمده ام، که به من اجازه دسترسی به جدیدترین منابع و مجلات معتبرعلمی را می دهد.

همچنین توانسته ام در سالهای 2016 و 2020 و 2021 در دوره های آموزشی انجمن تغذیه بالینی و بیماری های متابولیک اروپا(ESPEN) ??شرکت کنم.

بر اساس علاقه شخصی، با گذراندن دوره های تخصصی،از 6 سال پیش  نیز به عنوان مدرس دیابت فعالیت میکنم.

 

من تلاش می کنم با بهره گیری از آخرین منابع علمی و با رویکرد درمان مبتنی بر شواهد(Evidence Based)، مناسب ترین مسیر درمانی را به شما پیشنهاد کنم.

فعالیت های دکتر نوید علاقه مند

icon پذیرش24 بیش از 5 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر نوید علاقه مند را داشته است.

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر نوید علاقه مند جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

در حال حاضر نوبت‌دهی اینترنتی این پزشک غیرفعال می‌باشد!

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر نوید علاقه مند

گزارش تلفن و آدرس صحیح

اهواز - کیان پارس. ایتدای خیابان 5 غربی. ساختمان پزشکان فارابی

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی