ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
1.2K
دکتر فرزانه عزیزی

فرزانه عزیزی

5 سال تجربه
شماره نظام پزشکی: گ-2966
کارشناسی گفتاردرمانی
پزشکان آنلاین روانشناسی منتخب بیماران

آدرس و تلفن تماس

سقز - مطب: کردستان، سقز، فخر رازی، نسترن، سەقز
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 2 سال و 4 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی فرزانه عزیزی را داشته است.
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه
این اطلاعات با هدف تسهیل در یافتن اعضای جامعه پزشکی و در راستای اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مصوب مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

نظرات در مورد فرزانه عزیزی

نظر خود را به اشتراک بگذارید:

دکتر فرزانه عزیزی، کارشناس گفتار درمانی در شهر سقز است. مطب دکتر فرزانه عزیزی در مطب: کردستان، سقز، فخر رازی، نسترن، سەقز واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 087-36237000 تماس بگیرید.

تاکنون 1.2K نفر از پروفایل دکتر فرزانه عزیزی، کارشناس گفتار درمانی بازدید کرده‌اند؛ همچنین 0٪ مراجعین (0 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 0 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر فرزانه عزیزی در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان کارشناس گفتار درمانی ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر فرزانه عزیزی، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

  • آدرس مطب دکتر فرزانه عزیزی: سقز، مطب: کردستان، سقز، فخر رازی، نسترن، سەقز
  • تلفن مطب دکتر فرزانه عزیزی: 087-36237000
  • تخصص دکتر فرزانه عزیزی: کارشناسی گفتاردرمانی
  • خانه
    جستجو
    نوبت های من
    پروفایل