ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
1K
دکتر قادر فیضی

قادر فیضی

شماره نظام پزشکی: 35803
فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی
77%
رضایت (2 نظر)
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
 • امکان دریافت زودترین نوبت

آدرس و تلفن تماس

اصفهان - اصفهان، توحید میانی، کوچه ۳۱ ساختمان زیتون
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 1 سال و 6 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی قادر فیضی را داشته است.

نظرات در مورد قادر فیضی

77%
رضایت (2 نظر)
برخورد مناسب پزشک
3.5
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
3.5
مهارت و تخصص پزشک
4.5
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

ل
لیلا
ویزیت شده
2 ماه پیش | مطب دکتر قادر فیضی
پزشک را توصیه می‌کنمبسیار دکتر باتحربه هستند وکارشون حرف ندارد
پسندیدنگزارش
ارسال
ه
هاجر
ویزیت شده
1402/03/04 | مطب دکتر قادر فیضی
پزشک را توصیه می‌کنمنحوه برخورد منشی و دکتر خوب بود ولی قیمت ها خیلییی زیاد بود برای قشر کارگر که ماهیانه 10 میلیون هم حقوق نمیگیره قیمت‌ها جوابگو نیست.و اینکه یه کم هم به فکر بچه های کم توان باشن که کشیدنها و عصب کشی با بیهوشی خیلیی زیاد بود تو رو خدا یه غمی را از دوش خانواده هایی که بچه کم توان ذهنی دارن باشین.
پسندیدنگزارش
ارسال

دکتر قادر فیضی، فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی- عمومی در شهر اصفهان است. مطب دکتر قادر فیضی در اصفهان، توحید میانی، کوچه ۳۱ ساختمان زیتون واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 031-36287240 تماس بگیرید.

تاکنون 1K نفر از پروفایل دکتر قادر فیضی، فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی- عمومی بازدید کرده‌اند؛ همچنین 77٪ مراجعین (2 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 1 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر قادر فیضی در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

زودترین زمان رزرو نوبت از مطب دکتر قادر فیضی فردا 4:00 عصر می‌باشد که می‌توانید از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن نوبت‌دهی پذیرش۲۴ نوبت خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری دریافت کنید.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی- عمومی ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر قادر فیضی، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

 • آدرس مطب دکتر قادر فیضی: اصفهان، اصفهان، توحید میانی، کوچه ۳۱ ساختمان زیتون
 • تلفن مطب دکتر قادر فیضی: 031-36287240
 • تخصص دکتر قادر فیضی: فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی
 • خانه
  جستجو
  نوبت های من
  پروفایل