ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
52K
دکتر قدرت الله ابراهیمیان

دکتر قدرت الله ابراهیمیان

شماره نظام پزشکی: 56115
متخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری
97%
رضایت (317 نظر)
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
 • امکان دریافت زودترین نوبت
 • میانگین زمان انتظار تا ویزیت: کمتر از دو ساعت

آدرس و تلفن تماس

فلاورجان - شهر کلیشاد و سودرجان-بلوار بهارستان
بیمارستان تخصصی شفا در زمینی به مساحت 21 هزار مترمربع، با زیربنای 11 هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر 220 میلیارد ریال در سال 1394 تجهیز شده و به بهره برداری رسید؛ این بیمارستان دارای بخش‌هایی مانند اورژانس، داخلی، جراحی،دیالیز، اطفال، نوزادان ، اتاق عمل، CCU، ICU ، واحدهای پاراکلینیک شامل آزمایشگاه، رادیولوژی،سونوگرافی،سی تی اسکن،آندوسکوپی/کولونوسکوپی، تست ورزش، اکوکاردیوگرافی، نوار عصب-عضله و نوار مغز است.
فلاورجان - میدان جمهوری اسلامی- ابتدای بلوار بسیج
اصفهان - بلوار شهدای صفه-بیمارستان تخصصی خانواده
طراحی بیمارستان تخصصی خانواده درسال 1369 انجام گردید. درآن سال هیات موسس وقت اولین ساختمان این مجتمع را با عنوان پلی کلینیک تخصصی خانواده با هدف ارائه خدمات سرپایی به مراجعین مورد بهره برداری قرار داد. در سال 1376 اولین بخش درمانی این مجتمع شامل بخش CCU و داخلی افتتاح گردید و همزمان با اهدا پرچم مقدس بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) با نام دارالشفاء قلب رضوی (ع) متبرک گردید. پس از آن با همت مستمر مسئولین در سال 1383 با نام بیمارستان بهارستان با بهره برداری از بخش های جراحی زنان، جراحی مردان و اتاق عمل جنرال فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه با احداث و راه اندازی زایشگاه، اتاق های عمل اختصاصی زنان و زایمان، ICU، مامایی و نوزادان گامی دیگر به سوی پیشرفت برداشت و اکنون این بیمارستان با عنوان بیمارستان تخصصی خانواده به عنوان یکی از بیمارستانهای خصوصی درجه یک در سطح استان با دارا بودن محیطی بسیار زیبا و فضای سبز وسیع در دامنه کوه صفه آماده پذیرش و ارائه خدمات به مردم شریف و عزیز استان می باشد.
اصفهان - استان اصفهان، شهر اصفهان، خ آتشگاه روبروی بانک صادرات ابتدای کوچه

فعالیت ها

پذیرش24 بیش از 5 سال و 5 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر قدرت الله ابراهیمیان را داشته است.

نظرات در مورد دکتر قدرت الله ابراهیمیان

97%
رضایت (317 نظر)
برخورد مناسب پزشک
4.6
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
4.6
مهارت و تخصص پزشک
4.6
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

ک پ
کاربر پذیرش 24
1400/09/15
پزشک را توصیه می‌کنمسلام. پزشکی با اخلاق و خوشرو. خوش و بش مهربانانه با بیمار. دستورات پزشکی تحت درمان مناسب و خوب. چک کردن وضعیت بیمار در حین بستری در بیمارستان راس ساعت مقرر. اقدامات پرستاران تحت امر در تزریقات طبق دستور پزشک. رسیدگی عالی. توجه جدی به نظافت محیط و آرامش بیمار. ایستادن و گوش دادن حرف بیمار از خصوصیات جناب دکتر ابراهیمیان می باشد. اول خدا بعد دکترا
5پسندیدنگزارش
ارسال
ح
حسن
1401/10/06
پزشک را توصیه می‌کنمسلام من دوسال پیش قبل ازاینکه کرونا بگیرم سمت راستم گونه و سردرد شد گرفتم طوری که چشم چپ قرمز میشد ریزش اب میکرد ...چکد روز بعدش کرونا گرفتم درصد کرونا بالا بود که بستری شد زیر نظر دکتر ابراهمیان تو بیمارستان تخصصی خانواده کارش عالی بود خب شدم الانم گرفتار همون سردرد شدم نیاز هست مراجعه به شما بکنم یا به دکتر تخصص مغز اعصاب ...(محمودیان)
پسندیدنگزارش
ارسال
آ
آوا
ویزیت شده
1401/02/11 | بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام خدمت آقای دکتر واقعا بی نظیره این دکتر چه در مورد عفونی و چه در مورد گوارش از همه مهمتر اخلاق جوانمردانه و خیلی آقا خدا سلامتی به خودش و خانواده اش بده و بعرش هم به همه بیماران با تشکر من امروز ویزیت شدم یازدهم اردیبهشت 1401 البته چهار سال پیش هم ایشون را ملاقات کرده بودم ک خیلی عالی بود
2پسندیدنگزارش
ارسال
ح
حمید
ویزیت شده
5 ماه پیش | بیمارستان امام خمینی فلاورجان
پزشک را توصیه می‌کنمسلام. دکتر بااخلاق شوخ طبع خوش روخنده. هرروز دربیمارستان به بیمارانشان سرمیزند. بصورت جدپیگیره حال بیمارانش میباشد. فقط تایم ویزیت بیماران دردرمانگاه خیلی زیاداست همیشه اخروقت وارد درمانگاه می‌شود. درکل ازآقای دکترکمال سپاس وتشکررادارم. وآرزوی سلامتی برای همه مریضهارادارم.
پسندیدنگزارش
ارسال
م
مهدی
ویزیت شده
1401/07/30 | بیمارستان امام خمینی فلاورجان
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام من روز قبل نوبت گرفتم اولین نوبت بودم صبح ساعت 9 ونیم اومدم بیمارستان برا نوبتم نوبت 9 را بهم دادن و گفتن دکتر ساعت 10 و نیم میان بعدا دکتر ساعت 12 اومده و کسایی ساعت11 و نیم اومدن نوبت 3 یا 4 بهش دادن یعنی که صندق دار همیشه چنتا نوبت رزرو میکنن
پسندیدنگزارش
ارسال
م
مریم
ویزیت شده
1401/10/07 | بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان
پزشک را توصیه می‌کنممن در بیمارستان کلینیک خانواده ویزیت شدم. برخلاف تصورم و محیط های معمول بیمارستانی که کثیف و شلوغ و پرسنل بی حوصله و وحشی هستن. هم بیمارستان تمیز و آرام بود هم رفتار پرسنل مودبانه و محترمانه. دکتر هم ماه هستن. تشخیص سریع و عالی. گفتن آبله گرغون گرفتم.
پسندیدنگزارش
ارسال
م
مریم
ویزیت شده
1401/12/10 | بیمارستان تخصصی خانواده اصفهان
پزشک را توصیه می‌کنمدکتر وقت کافی برای معاینه و شنیدن شرح حال بیمار می‌گذارند. من حتی به جای متخصص اطفال، ایشون را برای بیماری‌های فرزند 5 سالم انتخاب کردم. چون تشخیص اشون و داروهای تجویزی شون عالبه. امکانات و رفتار کارکنان مرکز هم خوب و در شان است.
پسندیدنگزارش
ارسال
ر
ریحانه
ویزیت شده
6 ماه پیش | بیمارستان امام خمینی فلاورجان
پزشک را توصیه می‌کنمدکتر با دقت گوش کردند،دارو نوشتند.با ملایمت با بیمار صحبت کردند،فقط در مورد ثبت کد دارو با مشکل مواجه شدیم.که در سیستم کد اشتباه خورده بود و ما بعد از داروخانه مجبور شدیم باز برای تصحیح کد به پزشک مراجعه کنیم.از پزشک راضی بودیم
پسندیدنگزارش
ارسال
ب
بهرام
ویزیت شده
1402/02/27 | بیمارستان امام خمینی فلاورجان
پزشک را توصیه نمیکنمما برای پای پدرم رفتیم پیش ایشون چون زخم شده بود و بخیه زده بودند پاشون عفونت کرد ما نوبت دکتر گرفتیم برا آقای دکتر وقتی رفتیم یه عکس که ما از پای پدرم گرفته بودیم حاضر نشدند بذارن و تو سیستم ببینن که پا چطوره و متاسفانه داخل پا شیء بود همین باعث شد 20 روز درگیر باشیم و 10 روز بیمارستان بستری باشن ک اخر هم آقای دکتر متوجه نشدن پا چی شده و یه دکتر دیگه متوجه شد
پسندیدنگزارش
ارسال
ف
فاطمه
ویزیت شده
1401/09/22 | بیمارستان تخصصی شفا
پزشک را توصیه می‌کنمسلام دکتر بسیار با تجربه و خوبی هستند من پسرم سلفه میکرد یک مدتی و یک هفته خوب بود بازم سلفه هاش شروع میشد حالا اینجا بردمش خوب شده خدا را شکر و من از ایشان ممنون هستم با تشکر
1پسندیدنگزارش
ارسال

دکتر قدرت الله ابراهیمیان، متخصص عفونی در شهر اصفهان است. مطب دکتر قدرت الله ابراهیمیان در استان اصفهان، شهر اصفهان، خ آتشگاه روبروی بانک صادرات ابتدای کوچه واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 031-37734830 تماس بگیرید.

تاکنون 52K نفر از پروفایل دکتر قدرت الله ابراهیمیان، متخصص عفونی بازدید کرده‌اند؛ همچنین 97٪ مراجعین (317 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 308 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر قدرت الله ابراهیمیان در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان متخصص عفونی ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر قدرت الله ابراهیمیان، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

 • آدرس مطب دکتر قدرت الله ابراهیمیان: اصفهان
 • تلفن مطب دکتر قدرت الله ابراهیمیان: 031-37734830
 • تخصص دکتر قدرت الله ابراهیمیان: متخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری
 • خانه
  جستجو
  نوبت های من
  پروفایل