ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
1.6K
دکتر مجتبی احمدی شاپورآبادی

مجتبی احمدی شاپورآبادی

شماره نظام پزشکی: 163620
دکترای حرفه‌ای پزشکی
52%
رضایت (5 نظر)
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
 • امکان دریافت زودترین نوبت

آدرس و تلفن تماس

اصفهان - خان اصفهان خیابان رزمندگان مابین فلکه نگهبانی و فلکه ماه فرخی درمانگاه شبانه روزی طاها
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 2 سال و 3 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی مجتبی احمدی شاپورآبادی را داشته است.

نظرات در مورد مجتبی احمدی شاپورآبادی

52%
رضایت (5 نظر)
برخورد مناسب پزشک
2.6
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
2.6
مهارت و تخصص پزشک
2.6
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

موردی یافت نشد !

دکتر مجتبی احمدی شاپورآبادی، دکترای پزشکی در شهر اصفهان است. مطب دکتر مجتبی احمدی شاپورآبادی در خان اصفهان خیابان رزمندگان مابین فلکه نگهبانی و فلکه ماه فرخی درمانگاه شبانه روزی طاها واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 031-11111111 تماس بگیرید.

تاکنون 1.6K نفر از پروفایل دکتر مجتبی احمدی شاپورآبادی، دکترای پزشکی بازدید کرده‌اند؛ همچنین 52٪ مراجعین (5 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 2 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر مجتبی احمدی شاپورآبادی در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

زودترین زمان رزرو نوبت از مطب دکتر مجتبی احمدی شاپورآبادی فردا 2:00 عصر می‌باشد که می‌توانید از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن نوبت‌دهی پذیرش۲۴ نوبت خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری دریافت کنید.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان دکترای پزشکی ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر مجتبی احمدی شاپورآبادی، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

 • آدرس مطب دکتر مجتبی احمدی شاپورآبادی: اصفهان، خان اصفهان خیابان رزمندگان مابین فلکه نگهبانی و فلکه ماه فرخی درمانگاه شبانه روزی طاها
 • تلفن مطب دکتر مجتبی احمدی شاپورآبادی: 031-11111111
 • تخصص دکتر مجتبی احمدی شاپورآبادی: دکترای حرفه‌ای پزشکی
 • خانه
  جستجو
  نوبت های من
  پروفایل