ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
2.2K
دکتر محمد دریاییان

محمد دریاییان

22 سال تجربه
شماره نظام پزشکی: 89778
متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)
دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی
100%
رضایت (1 نظر)
پزشکان آنلاین دهان و دندان منتخب بیماران

آدرس و تلفن تماس

زاهدان - محل کار: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان مدرس، ساختمان پزشکان ایران، طبقه چهارم
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 2 سال و 4 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی محمد دریاییان را داشته است.
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه
این اطلاعات با هدف تسهیل در یافتن اعضای جامعه پزشکی و در راستای اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مصوب مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

نظرات در مورد محمد دریاییان

100%
رضایت (1 نظر)
برخورد مناسب پزشک
5.0
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
5.0
مهارت و تخصص پزشک
5.0
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

ک پ
کاربر پذیرش 24
1402/01/27
پزشک را توصیه می‌کنمدرمان دندان ک فقط قابل کشیدن بود اما جناب دکتر عزیز با کمترین هزینه و زمان و با کیفیت با صبر و وجدان کاری و اخلاق خوش و یاد خدا و انرژی های زیادش درمان کرد و من همیشه دعا گویش هستم خدا حفظتون کنه جناب دکتر دریاییان عمر طولانی همراه با عزت و سلامتی بهتون بده
پسندیدنگزارش
ارسال

دکتر محمد دریاییان، متخصص اندودانتیکس در شهر زاهدان است. مطب دکتر محمد دریاییان در محل کار: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان مدرس، ساختمان پزشکان ایران، طبقه چهارم واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 054-33435326 تماس بگیرید.

تاکنون 2.2K نفر از پروفایل دکتر محمد دریاییان، متخصص اندودانتیکس بازدید کرده‌اند؛ همچنین 100٪ مراجعین (1 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 1 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر محمد دریاییان در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان متخصص اندودانتیکس ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر محمد دریاییان، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

  • آدرس مطب دکتر محمد دریاییان: زاهدان، محل کار: سیستان و بلوچستان، زاهدان، خیابان مدرس، ساختمان پزشکان ایران، طبقه چهارم
  • تلفن مطب دکتر محمد دریاییان: 054-33435326
  • تخصص دکتر محمد دریاییان: متخصص درمان ریشه (اندودانتیکس)/ دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی
  • خانه
    جستجو
    نوبت های من
    پروفایل