پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
20K icon
محمود نجابت

محمود نجابت

شماره نظام پزشکی: 29690
  • فوق تخصص قرنیه

فعالیت های محمود نجابت

icon پذیرش24 بیش از 2 سال و 6 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی محمود نجابت را داشته است.

نظرات در مورد محمود نجابت

icon 95٪ رضایت (140 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی محمود نجابت جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بیشتر از دو ساعت

آدرس و تلفن تماس

شیراز - فارس، شیراز، بلوار زند، نبش خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (پوستچی سابق)

icon

آدرس مرکز چشم پزشکی پوستچی: شیراز، بلوار زند، نبش خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (پوستچی سابق)  1-مراجعه کننده گرامی باید از یکماه قبل تا یک روز قبل از دریافت کد پیگیری اخذ شده به صورت حضوری یا غیر حضوری جهت ثبت کامل نوبت خود مراجعه نمایند، در غیر اینصورت نوبت شما بیمار محترم لغو شده و از مراجعه به درمانگاه نیز خوداری فرمایید. ● نحوه حسابداری حضوری: بیماران می توانند روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 تا ساعت 17 و پنج شنبه ها تا ساعت 11 واحد پذیرش درمانگاه مراجعه نمایند. ● نحوه حسابداری غیر حضوری:  تماس با واحد نوبت دهی تلفنی (آقای سلیمان) از ساعت 8 صبح تا ساعت 17 با شماره  32330073 071 داخلی  400 و با شماره مستقیم 32352400 071  2- نوزادان نارس (کلینیک ROP) باید طبق تاریخ درج شده در قبض روزهای یکشنبه و پنج شنبه تا ساعت 7صبح، روزهای دوشنبه تا ساعت 8:30صبح و روزهای سه شنبه تا ساعت 12 ظهر جهت ریختن قطره و آمادگی برای معاینه توسط پزشک در مرکز حضور داشته باشند. 3- بیماران کلینیک تزریق چشم طبق تاریخ درج شده در قبض جهت دکتر کامران ساعت 12 ظهر، دکتر نوروززاده و دکتر جوهری ساعت 7 صبح جهت انجام تزریق در مرکز حضور داشته باشند. 4- شماره تماس واحد اطلاع رسانی : 32330073 071 داخلی 300

شیراز - میدان نمازی، جنب بیمارستان نمازی، کلینیک ویژه مستقل تخصصی و فوق تخصصی شهید مطهری

icon

       در صورت حسابداری نکردن نوبت ،نوبت اینترنتی شما حذف میگردد. با برگه رسید پرداخت نوبت دهی اینترنتی به صندوق درمانگاه مراجعه کرده و برگه نوبت قطعی را از صندوق دریافت کرده و به اتاق پزشک مراجعه کنید.  

شیراز - شیراز - بلوار زند - خیابان ملاصدرا - خیابان خلیلی

شیراز - استان فارس، شهر شیراز، خیابان کریم خان زند، ساختمان دانشگاه علوم پزشکی, بیمارستان خلیلی , درمانگاه شهید مطهری