پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
3K icon
دکتر فرح نار زمانی بروجنی

دکتر فرح نار زمانی بروجنی

icon 30 سال تجربه شماره نظام پزشکی: م-15072
  • کارشناسی مامایی

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

-مشاور سلامت جنسي و عفونتهاي زنان و مشاوره تخصصي زگيل تناسلي يا ويروس HPVو تبخال تناسلي -واكسيناسيون گارداسيل يا HPV -انجام تست هاي پاپ اسمير و تست سرطان دهانه رحم يا تست HPV -مشاوره و تشخيص و درمان واژينيسموس -معاينات دوره اي پستان و ارجاع ماموگرافي -اموزش خود ازمايي پستان -مشاور بهداشت باروري زنان -مشاوره بيماريهاي شايع زنان و اختلالات قاعدگي -خدمات بارداري ،كنترل مادر دوران بارداري -ارزيابي زوجين جهت امادگي براي باروري -مشاور يايسگي و بلوغ -مشاوره قبل از بارداري -مشاوره اعمال زيبايي زنان -مشاوره روشهاي نازايي -مشاوره اختلالات جنسي -مربي كلاسهاي دوران بارداري -داراي مدرك طب سوزني -گوش يا اوريكولوتراپي -مشاور تقويت عضلات كف لگن و اموزش تمرينات لگني

  • مسئول مركز مامايي طلوع

-داراي مدرك بين المللي مراقب سلامت و روح و روان در قبل و حين بارداري زنان از UNFPA -عنوان ماماي نمونه در چندين سال متوالي و عنوان مركز مامايي نمونه


 

فعالیت های دکتر فرح نار زمانی بروجنی

icon 24 مشاوره آنلاین موفق
icon پذیرش24 بیش از 2 سال و 4 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر فرح نار زمانی بروجنی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر فرح نار زمانی بروجنی

icon 100٪ رضایت (3 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر فرح نار زمانی بروجنی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

ویزیت آنلاین (واتساپ)
70,000 تومان
گفتگو صوتی و متنی از طریق واتساپ امکان گفت و گو با پزشک تا 3 روز بعد از شروع ویزیت
icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر فرح نار زمانی بروجنی

گزارش تلفن و آدرس صحیح

اصفهان - اصفهان خیابان شیخ صدوق جنوبی نبش خیابان هفتم