ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
763
دکتر ناهید میرزائی تیرآبادی

ناهید میرزائی تیرآبادی

شماره نظام پزشکی: 92396
فلوشیپ کنترل عفونت های بیمارستانی
متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری
دکترای حرفه ای پزشکی
پزشکان آنلاین جراحی منتخب بیماران

آدرس و تلفن تماس

تهران - بیمارستان میرزا کوچک خان
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 1 سال و 5 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی ناهید میرزائی تیرآبادی را داشته است.
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه
این اطلاعات با هدف تسهیل در یافتن اعضای جامعه پزشکی و در راستای اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مصوب مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.
false

نظرات در مورد ناهید میرزائی تیرآبادی

نظر خود را به اشتراک بگذارید:

دکتر ناهید میرزائی تیرآبادی، فلوشیپ پیشگیری و کنترل عفونت‌های بیمارستانی در شهر تهران است. مطب دکتر ناهید میرزائی تیرآبادی در بیمارستان میرزا کوچک خان واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 88893577 تماس بگیرید.

تاکنون 763 نفر از پروفایل دکتر ناهید میرزائی تیرآبادی، فلوشیپ پیشگیری و کنترل عفونت‌های بیمارستانی بازدید کرده‌اند؛ همچنین 0٪ مراجعین (0 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 0 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر ناهید میرزائی تیرآبادی در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان فلوشیپ پیشگیری و کنترل عفونت‌های بیمارستانی ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر ناهید میرزائی تیرآبادی، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

  • آدرس مطب دکتر ناهید میرزائی تیرآبادی: تهران، بیمارستان میرزا کوچک خان
  • تلفن مطب دکتر ناهید میرزائی تیرآبادی: 88893577
  • تخصص دکتر ناهید میرزائی تیرآبادی: فلوشیپ کنترل عفونت های بیمارستانی/ متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری/ دکترای حرفه ای پزشکی
  • خانه
    جستجو
    نوبت های من
    پروفایل