ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
2.6K
دکتر نوید ابوالاحرار

نوید ابوالاحرار

شماره نظام پزشکی: 75510
فلوشیپ درد
1.0
از ۵
رضایت (1 نظر)
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
 • امکان دریافت زودترین نوبت

آدرس و تلفن تماس

تهران - تهران جلال آل احمد-بین کارگر وچمران-نبش کوی پروانه-شماره 2-ط 2-کلینیک درد فوق تخصصی آسا

گالری

فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 2 سال و 7 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی نوید ابوالاحرار را داشته است.

نظرات در مورد نوید ابوالاحرار

1.0
از ۵
رضایت (1 نظر)
برخورد مناسب پزشک
1.0
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
1.0
مهارت و تخصص پزشک
1.0
نظر خود را به اشتراک بگذارید:
موردی یافت نشد!

دکتر نوید ابوالاحرار، فلوشیپ درد در شهر تهران است. مطب دکتر نوید ابوالاحرار در تهران جلال آل احمد-بین کارگر وچمران-نبش کوی پروانه-شماره 2-ط 2-کلینیک درد فوق تخصصی آسا واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 021-88006302 تماس بگیرید.

تاکنون 2.6K نفر از پروفایل دکتر نوید ابوالاحرار، فلوشیپ درد بازدید کرده‌اند؛ همچنین 20٪ مراجعین (1 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 0 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر نوید ابوالاحرار در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

زودترین زمان رزرو نوبت از مطب دکتر نوید ابوالاحرار امروز 10:00 صبح می‌باشد که می‌توانید از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن نوبت‌دهی پذیرش۲۴ نوبت خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری دریافت کنید.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان فلوشیپ درد ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر نوید ابوالاحرار، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

 • آدرس مطب دکتر نوید ابوالاحرار: تهران، تهران جلال آل احمد-بین کارگر وچمران-نبش کوی پروانه-شماره 2-ط 2-کلینیک درد فوق تخصصی آسا
 • تلفن مطب دکتر نوید ابوالاحرار: 021-88006302
 • تخصص دکتر نوید ابوالاحرار: فلوشیپ درد
 • خانه
  جستجو
  نوبت های من
  پروفایل