پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
5K icon
ژیوا طاهرپور

ژیوا طاهرپور

شماره نظام پزشکی: 108581
  • فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی

فعالیت های ژیوا طاهرپور

icon پذیرش24 بیش از 7 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی ژیوا طاهرپور را داشته است.

نظرات در مورد ژیوا طاهرپور

icon 90٪ رضایت (42 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی ژیوا طاهرپور جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: کمتر از یک ساعت

آدرس و تلفن تماس

کرمانشاه - کرمانشاه بلوار شهیدبهشتی جنب ساختمان شماره 1 دانشگاه علوم پزشکی

icon

قابل توجه مراجعین محترم : جهت پذیرش بیماران خود از طریق سامانه NOBAT.KUMS.AC.IR یک ساعت قبل از ساعت تعیین شده در درمانگاه حضور داشته باشید در غیر اینصورت نوبت اخذ شده شما معتبر نمی باشد. جهت نوبت گیری بیماران جراحی شده صبح روزهای یکشنبه . دوشنبه و سه شنبه ساعت 8 تا 10 صبح با به همراه داشتن دفترچه بیمه درمانی به پذیرش درمانگاه مراجعه فرمایید و ساعت حضور بیمار جهت معاینه توسط پزشک ساعت 14:00 می باشد.

کرمانشاه - کرمانشاه

icon

.به همراه داشتن کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر الزامی می باشد. لطفا دقت فرمائید زمان مراجعه درج شده در سیستم نوبت دهی به منزله ویزیت توسط پزشک نمیباشد زمان دقیق توسط منشی وپذیرش تعیین میگردد فتوتراپی اقایان شنبه وسه شنبه وفتوتراپی خانم ها  یکشنبه وچهارشنبه عصرها انجام میگردد