icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
31K icon
دکتر کیاوش فکری

دکتر کیاوش فکری

شماره نظام پزشکی: 106430
  • متخصص کودکان

  • فوق تخصص خون و انکولوژی

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

دکتر کیاوش فکری متخصص کودکان و فوق تخصص خون و انکولوژی،هموفیلی،تالاسمی هستند و همچنین ایشان موفق به اخذبورد تخصصی بیماری های کودکان از دانشگاه تهران وبورد فوق تخصصی خون و انکولوژی شدند. آقای دکتر رییس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد هستند . 
ایشان مشغول به ارائه خدمات در  بیمارستان های  هاجر و کاشانی شهرکرد هستند و خدمات تخصصی دکتر: بیماری های کودکان, بیماری های خونی, تالاسمی و کم خونی های ارثی, هموفیلی, مشاوره قبل از ازدواج در مورد کم خونی های ارثی می باشد.

icon دستاورد های پزشک

 اخذبورد تخصصی بیماری های کودکان از دانشگاه تهران 

دارای بورد فوق تخصصی خون و انکولوژی   

 رییس مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد  
 

فعالیت های دکتر کیاوش فکری

icon 6 مشاوره آنلاین موفق
icon پذیرش24 بیش از 3 سال و 6 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر کیاوش فکری را داشته است.

نظرات در مورد دکتر کیاوش فکری

icon 92٪ رضایت (174 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر کیاوش فکری جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بین نیم تا یک ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر کیاوش فکری

شهرکرد - پایین تر از فلکه آبی - ساختمان حکیم

icon

ساعت حضور پزشک شنبه تا چهارشنبه 15 تا 20 و پنج شنبه 9:30 تا 21

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی

کلینیک تخصصی وفوق تخصصی امام علی (ع ) شهرکرد

شهرکرد - خیابان شریعتی - روبروی اداره دارایی

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی