ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
9.7K
دکتر کیوان ملکی مستشاری

کیوان ملکی مستشاری

33 سال تجربه
شماره نظام پزشکی: 32947
فوق تخصص بیماری‌های ریه کودکان
متخصص بیماری‌های کودکان
دکترای حرفه‌ای پزشکی
4.9
از ۵
رضایت (67 نظر)
پزشکان آنلاین ریه و دستگاه تنفسی منتخب بیماران

آدرس و تلفن تماس

کرج - مطب: چهارراه کارخانه قند بلوار زکریای رازی ک سیدمحمود اوجانی پ 17
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 4 سال و 1 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی کیوان ملکی مستشاری را داشته است.
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه
این اطلاعات با هدف تسهیل در یافتن اعضای جامعه پزشکی و در راستای اجرای قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مصوب مجلس شورای اسلامی ارائه شده است.

نظرات در مورد کیوان ملکی مستشاری

4.9
از ۵
رضایت (67 نظر)
برخورد مناسب پزشک
4.9
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
4.9
مهارت و تخصص پزشک
4.9
نظر خود را به اشتراک بگذارید:
ک ب
کاربر بی نام
ده ماه پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
جناب دکتر ملکی نه تنها دکتر حاذق و باسوادی هستند بلکه انسانی شریف، نجیب، اصیل و دارای وجدان اخلاقی و حرفه‌ای هستند. فردی قابل احترام که به دغدغه‌ها و نگرانی‌های مادر کاملا واقف هستند و تلاش در جهت رفع نمودن این موارد دارند. وقت کافی منظور می‌فرمایند و داروی اضافی تجویز نمی‌کنند. پزشکانی نظیر ایشان در جامعه امروزی بسیار نادر هستند. پروردگار مهربان به تن ایشان سلامتی و به زندگی‌شان برکت دهد. روز پزشک بر این پزشک گرامی فرخنده باد.
1
پسندیدن
ارسال
ک ب
کاربر بی نام
یک سال پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
آقای دکتر مستشاری از همه لحاظ نمونه کامل یک دکتر فوق العاده هستن.از لحاظ برخورد عالی از لحاظ وقتی که برای بیمار میزارن و مهمتر از همه اینکه به هیچ عنوان داروی اضافه و یا اینکه دارو با دوز بالا تجویز نمیکنن.بر خلاف خیلی از دکتر ها همه ی بچه ها رو بچه ی خودشون میبینن و دارویی که مناسب بچه هاست را تجویز میکنن ،نه اینکه انتی بیوتیک و....به بچه ها بدن
پسندیدن
ارسال
ف ع
فاطمه علیزاده
ده ماه پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
دکتر بسیار مهربان و دلسوز با دانش و آگاهی زیاد در زمینه بیماری کودکان هستند. برخورد عالی با بیماران یکی از دیگر خصوصیات ایشان هستند.برای تمامی بیماران وقت کافی می‌گذارند و مهمتر از همه بسیار پیگیر درمان کودک می‌باشند.. ایشون یکی از بهترین پزشکانی هستند که من تا به حال دیده ام.هم از لحاظ اخلاق و هم از لحاظ دانش علمی..
پسندیدن
ارسال
ز آ
زینب آقااحمدی
یک سال پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
پسر من آلرژی شدید داشت با یه نسخه ی دکتر ملکی کاملا خوب شد.دختر دوساله م یه مدت سینه ش خلط داشت هرجا رفتم خوب نمیشد بردیمش پیش آقای دکتر با یه نسخه و توصیه هایی که داشتن کاملا خوب شده خداروشکر.من که خیلی دعاشون میکنم.خدا خیرشون بده.
پسندیدن
ارسال
ک ب
کاربر بی نام
ده ماه پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
کیفیت درمان خوب بود ولی منشی رفتار درستی با پسرم نداشت به یه نفر جایزه نقاشی میداد ولی درک نمی‌کرد که پسزم از گریه ی بچه های دیگه ترسیده و درکی از ترس بچم نداشت و درآخر درست رفتار نکردن.
1
پسندیدن
ارسال
ک ب
کاربر بی نام
یک سال پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
درمان ومشاوره آقای دکتر بسیار عالی هستن..دربسیاری از موارد با یکبار استفاده از دارو یا اینکه با توصیه و مشاور آقای دکتر درمان صورت گرفته و همچنین برخورد و اخلاق دکتر بسیار عالی بوده
پسندیدن
ارسال
ک ب
کاربر بی نام
هفت ماه پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
من خودم کادر درمان هستم و تا بحال دکتری با این خصوصیات ندیدم.بسیار با اخلاق.کاملا وقت می‌زارن برای بیمار و دارای وجدان کاری بسیار بالا.حاذق و طبابت عالی.انشالا همیشه سلامت باشین.
پسندیدن
ارسال
ک ب
کاربر بی نام
یک سال پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
دکتر بسیار خوب من از پسرم از نوزادی پیش این دکتر میبرم الانم که 8 سالش هستش همچنان پیش ایشون میرم دکتر کودکان ومتخصص ریه کودکان خیلی خوبی هستن بایک نسخه خوب پیشه
پسندیدن
ارسال
خ ف
خدیجه فلاح آتانکی
پنج ماه پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
ایشون پزشکی با اخلاق و با شخصیت می باشند و دختر من در طول یک ماه درمان بهبودی کامل پیدا کردند... ایشون در اخلاقی مهارت پزشکی بی نظیرند
پسندیدن
ارسال
م ش
مرا شاهیوند
یک سال پیش
5.0
پزشک را توصیه میکنم
جناب آقای دکتر ملکی از همه نظر عالی هستند من پسرم 6ماهه به دنیا اومد پیش خیلی از دکترای کودکان رفتم ولی مثل ایشون ندیدم
پسندیدن
ارسال

دکتر کیوان ملکی مستشاری، فوق تخصص ریه کودکان در شهر کرج است. مطب دکتر کیوان ملکی مستشاری در مطب: چهارراه کارخانه قند بلوار زکریای رازی ک سیدمحمود اوجانی پ 17 واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 026-32707211 تماس بگیرید.

تاکنون 9.7K نفر از پروفایل دکتر کیوان ملکی مستشاری، فوق تخصص ریه کودکان بازدید کرده‌اند؛ همچنین 98٪ مراجعین (67 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 53 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر کیوان ملکی مستشاری در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان فوق تخصص ریه کودکان ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر کیوان ملکی مستشاری، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

  • آدرس مطب دکتر کیوان ملکی مستشاری: کرج، مطب: چهارراه کارخانه قند بلوار زکریای رازی ک سیدمحمود اوجانی پ 17
  • تلفن مطب دکتر کیوان ملکی مستشاری: 026-32707211
  • تخصص دکتر کیوان ملکی مستشاری: فوق تخصص بیماری‌های ریه کودکان/ متخصص بیماری‌های کودکان/ دکترای حرفه‌ای پزشکی
  • خانه
    جستجو
    نوبت های من
    پروفایل