پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
1K icon
فیزیوتراپی و بیوفیدبک تن آسا

فیزیوتراپی و بیوفیدبک تن آسا

شماره نظام پزشکی: ۵۵۶۸
  • فاطمه اورکی - فیزیوتراپ

گفته های بیماران

پزشک خوش برخورد 100٪ مراجعین، از نحوه برخورد فیزیوتراپی و بیوفیدبک تن آسا رضایت داشته اند.
درخواست احراز هویت و دریافت مالکیت صفحه

فعالیت های فیزیوتراپی و بیوفیدبک تن آسا

icon پذیرش24 بیش از 1 سال و 5 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی فیزیوتراپی و بیوفیدبک تن آسا را داشته است.

نظرات در مورد فیزیوتراپی و بیوفیدبک تن آسا

icon 91٪ رضایت (45 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی فیزیوتراپی و بیوفیدبک تن آسا جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

در حال حاضر نوبت‌دهی اینترنتی این پزشک غیرفعال می‌باشد!

آدرس و تلفن تماس

مطب فیزیوتراپی و بیوفیدبک تن آسا

گزارش تلفن و آدرس صحیح

اهواز - کیانپارس - نبش خیابان 6 غربی - مجتمع ایران نگین - ورودی اول - طبقه اول - فیزیوتراپی و بیوفیدبک تراپی تن آسا بیوفیدبک تراپی تخصصی کف لگن تن آسا