82K
دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی

دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی

20 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 70716
  • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم بزرگسالان

اطلاعات پزشک

بیوگرافی پزشک

امکان ارتباط آنلاین با پزشک در زمینه های دیابت، هیپوفیز، گواتر، پاکراس، غددلنفاوی، غدد فوق کلیوی، غدد درون ریز، مشکلات هورمونی، دیابت بارداری، چربی خون

دكتر مهدی دهقانی محمد آبادی در سال 1377 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان شدند. سپس در سال 1388 دوره دکترای تخصصی بیماری های داخلی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رسانده و در سال 1392 با مدرک دکترای فوق تخصصی غدد و متابولیسم از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند. 

دکتر مهدی دهقانی فوق تخصص غدد در کرج با20 سال سابقه طبابت و 12 سال سابقه تخصصی پزشکی در حوزه تشخیص و درمان بیماری های داخلی به فعالیت پزشکی مشغول می باشند و خدمات درمانی به بیماران ارائه می نمایند. برخی از خدمات درمانی که توسط دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی فوق تخصص غدد در کرج ارائه می شود شامل درمان فوق تخصصی انواع بیماری ها و اختلالات غدد، دیابت، غربالگری دیابت، درمان اختلالات تیروئید، اختلالات هورمونی جنسی، درمان بیماری های مزمن مانند چربی خون، چاقی، کنترل وزن و تغذیه، تست سنجش تراکم استخوان و غیره می باشد. 

اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تلفن مطب، روزهای حضور در مطب و غیره را می توانید در ادامه پروفایل دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی فوق تخصص غدد در کرج مشاهده نمائید.

 

فعالیت های دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی

843 مشاوره آنلاین موفق
پذیرش24 بیش از 3 سال و 10 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی

شما هم تجربه درمان خود با دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی را به اشتراک بگذارید

درباره صفحه

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.
مشاوره متنی
60,000 تومان
مکالمه با پزشک در صفحه چت با امکان ارسال عکس، صوت و... پاسخگویی پزشک در کمتر از 2 ساعت
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
دریافت نزدیک ترین زمان نوبت ممکن مشاهده نظرات کاربران قبلی کمترین زمان انتظار در مطب

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی

کرج - خیابان شهید بهشتی، بین هلال احمر و اداره دارایی، جنب ساختمان شهر کتاب، ساختمان پزشکان نور

  توضیحات: چنانچه سن شما کمتراز 15سال می باشد به فوق تخصص غدد اطفال مراجعه فرمایید.

مشاهده شماره تلفن مشاهده در نقشه و مسیریابی
دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی دکتر مهدی دهقانی محمد آبادی