پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
29K icon
دکتر رقیه زارع

دکتر رقیه زارع

شماره نظام پزشکی: 127104
  • دکترای تخصصی طب سنتی ایرانی

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

امکان ارتباط تلفنی و متنی با پزشک در زمینه های مزاج، طب اسلامی، حجامت، درمان خانگی، گیاهان دارویی، رژیم
دکتر رقیه زارع  متخصص طب سنتی ایرانی ایشان در سال 1362 در یزد به دنیا آمده است. دوره پزشک عمومی خود را در سال 1388 به پایان رسانیده و در تمام طول تحصیل به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه فعالیت داشته اند. بعد از گذراندن دوره طرح عمومی خود در سال 1390 به عنوان پژوهشگر در مرکز تحقیقات تغذیه و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد مشغول به کار شده اند. در سال 1397 فارغ‌التحصیل از دوره تخصصی طب سنتی ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شده اند و تاکنون مشغول ارائه خدمات در درمانگاه های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد هستند. سابقه انجام چندین طرح تحقیقاتی در زمینه تناسب اندام، تغذیه، گیاهان دارویی، دیابت و سایر بیماری های متابولیک دارند سابقه چاپ چندین مقاله به زبان انگلیسی و فارسی در مجلات معتبر در مورد تغذیه، تناسب اندام، دیابت و بیماری های متابولیک و گیاهان دارویی هستند سابقه شرکت و ارائه سمینار در چندین کنفراس داخلی و بین المللی در زمینه تناسب اندام، تغذیه، اطفال و شیردهی، دیابت و بیماری های متابولیک، گیاهان دارویی هستند.
 

icon دستاورد های پزشک

پژوهشگر برتر دانشگاه 

پژوهشگر در مرکز تحقیقات تغذیه و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

icon سوابق علمی

فارغ‌التحصیل از دوره تخصصی طب سنتی ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز 

فعالیت های دکتر رقیه زارع

icon 1123 مشاوره آنلاین موفق
icon پذیرش24 بیش از 2 سال و 10 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر رقیه زارع را داشته است.

نظرات در مورد دکتر رقیه زارع

icon 90٪ رضایت (154 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر رقیه زارع جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

ویزیت آنلاین (واتساپ)
100,000 تومان
گفتگو صوتی و متنی از طریق واتساپ امکان گفت و گو با پزشک تا 2 روز بعد از شروع ویزیت
icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: کمتر از نیم ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر رقیه زارع

گزارش تلفن و آدرس صحیح

یزد - بلوار شهید بهشتی- کوچه وامق ،بن بست 7(شقایق)