پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
12K icon
دکتر شهریار مالی

دکتر شهریار مالی

icon 26 سال تجربه شماره نظام پزشکی: 60338
  • فوق تخصص جراحی قلب و عروق،واریس

گفته های بیماران

پزشک خوش برخورد بیش از 96٪ مراجعین، از نحوه برخورد دکتر شهریار مالی رضایت داشته اند.

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

امکان ارتباط آنلاین با پزشک در زمینه های نارسایی قلبی، فشار خون، تپش قلب، کلسترول خون، تنگی نفس، جراحی قلب، حمله قلبی، تب روماتیسمی، اکو قلب، تست ورزش، نوار قلب، جراحی بای پس،واریس
دکتر شهریار مالی متولد سال 1350 در یزد است. 
ایشان متخصص جراحی وفوق تخصص جراحی قلب و عروق بوده، همچنین در درمان تخصصی واریس تبحر دارند. 
وی در 17 سال اخیر عضو هیئت علمی دانشگاه های جندی شاپور اهواز و شهید صدوقی یزد بوده و هم اکنون به عنوان رئیس بخش جراحی قلب بیمارستان شهید صدوقی یزد مشغول به کار می باشد. 
در سال 1382 در امتحانات بورد تخصصی موفق به کسب رتبه ی دوم کشوری شد که از طرف وزیر بهداشت و درمان وقت مورد تقدیر قرار گرفت. 
از آثار و تألیفات او می‌توان به کتاب "جراحی مجدد قلب در بزرگسالان" و ده ها مقاله ی علمی که در مجلات داخل و خارج از ایران به چاپ رسیده اند اشاره نمود. 
دکتر شهریار مالی در انواع جراحی های قلب بزرگسالان تجربه دارد اما به تعویض ریشه ی آئورت که پیچیده ترین نوع جراحی قلب محسوب می شود علاقمند است و و در آن تبحر خاصی دارد. 
وی همچنین با فراگرفتن درمان نوین واریس جزو پیشکسوتان این نوع درمان  در مرکز ایران است.
بیمارستان‌های طرف قرارداد :
مرکز قلب افشار یزد 
بیمارستان شهید صدوقی یزد 
بیمارستان پاسارگاد (تهران) - صرفا جهت درمان واریس
 

فعالیت های دکتر شهریار مالی

icon 85 مشاوره آنلاین موفق
icon پذیرش24 بیش از 3 سال افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر شهریار مالی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر شهریار مالی

icon 84٪ رضایت (171 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر شهریار مالی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بین نیم تا یک ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر شهریار مالی

یزد - یزد ،بلوار طالقانی ،کوچه یازده ،بن بست اول

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی