پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
2K icon
دکتر فاطمه سادات حسینی

دکتر فاطمه سادات حسینی

شماره نظام پزشکی: 134002
  • متخصص تصویربرداری (رادیولوژی)و سونوگرافی

گفته های بیماران

پزشک خوش برخورد بیش از 96٪ مراجعین، از نحوه برخورد دکتر فاطمه سادات حسینی رضایت داشته اند.

گالری

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک
  • دانش آموخته از دانشگاه علوم پزشکی مشهد - خدمات مطب شامل انجام کلیه رادیوگرافی های عمومی تخصصی ( رنگی و ساده ) - انجام کلیه های سونوگرافی های عمومی و تخصصی ( رنگی وساده ) - اقدامات اینترونشنال تخت گاید سونوگرافی FNA تیرویید - بیوپسی پستان - TAP  تشخیصی ودرمانی پلور - برداشتن کالکشن و …- ریپورت سی تی اسکن - ماموگرافی - MRI

فعالیت های دکتر فاطمه سادات حسینی

icon پذیرش24 بیش از 7 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر فاطمه سادات حسینی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر فاطمه سادات حسینی

icon 93٪ رضایت (32 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه سادات حسینی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بیشتر از یک ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر فاطمه سادات حسینی

گزارش تلفن و آدرس صحیح

نیشابور - نیشابور - خیابان عطار - نبش عطار 10 - ساختمان خیام - طبقه منهای یک05143219298-43219297

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی