سوالات متداول (FAQ)

سوالات زیر در طی مدت فعالیت پذیرش24 برای کاربران و استفاده کننده‌ها از خدمات ما پیش اومده که ما در دسته‌های مختلف مرتب و منتشر کردیم که در صورت تکراری بودن سوال شما وقتی ازتون گرفته نشه و بلافاصله به جوابتون برسید و یک تجربه فوق العاده نسبت به استفاده از خدمات پذیرش24 داشته باشید.

در صورتی جواب سوال خود رو بین مطالب زیر پیدا نکردین کافیه از طریق فرم تماس که در ادامه سوالات قرار داده شده است مشکل خود را با تیم پشتیبانی پذیرش24 مطرح کنید

همیشه تیم پشتیبانی بهترین مسیر برای رفع مشکلتون رو در اختیارتون میزاره :)

راهنمای دریافت نوبت حضوری

 • با مطالعه این راهنما شما میتوانید براحتی نوبت دلخواه خود را در وبسایت ثبت کنید
 • بله در صورتی که شما پس از طی کردن روند نوبت دهی کد پیگیری را دریافت کنید می‌توانید از ثبت شدن نوبت خود اطمینان حاصل کنید.
 • سامانه پذیرش24 در قبال فرآیند نوبت هیچگونه هزینه ای دریافت نمی‌کند و اگر بعد از ثبت نوبت به درگاه پرداخت متصل شدید، این درگاه متعلق به پزشک و یا مرکز درمانی مربوطه می‌باشد و پذیرش24 هیچ دخل و تصرفی در این هزینه ها ندارد.
 • شما از طریق قسمت “نوبت‌های من” هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق وبسایت میتونید نوبت ثبت شده خودتون رو لغو کنید.
 • اگر شما پزشک و یا منشی هستید و یا پزشکی می شناسید که نیاز به سامانه نوبت دهی آنلاین دارند، از این صفحه می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما بالافاصله پیگیری کنند.
 • با توجه به مناطق تحت پوشش پذیرش24 شما میتونید در 20 استان با جستجو تخصص پزشک مورد نظرتون و یا منطقه محل سکونت خود، از پزشکان و بیمارستان‌هایی که تمایل همکاری با پذیرش24 راداشته‌اند، نوبت بگیرین.
 • اگر از طریق محیط جستجو وبسایت پذیرش24 موفق به پیدا کردن پزشک یا مرکز درمانی مورد نظرتون نشدید، حتما از گوگل کمک بگیرید و در آخر اگر پزشک یا مرکز درمانی مورد نظرتون داخل سامانه پذیرش24 نبود حتما به ما اطلاع دهید

با مطالعه این راهنما شما میتوانید براحتی نوبت دلخواه خود را در اپلیکیشن پذیرش24 ثبت کنید

 • شما هم از طریق پنل کاربری وبسایت به نوبت‌های ثبت شده خود دسترسی دارین و هم از طریق صفحه پروفایل خود داخل اپلیکیشن پذیرش24
 • خیر، این اطلاعات فقط در اختیار خود کاربر قرار میگیرد و در صورت رضایت در اختیار پزشک قرار میگیرد
 • بله، شما می‌توانید با استفاده از قابلیت کاربر زیرمجموعه، برای خانواده یا دوستان خود نیز نوبت ثبت کنید.
 • با توجه به تنظیمات مرکز درمانی، ممکن است که دریافت نوبت فقط در یک بازه زمانی مشخص مانند “فقط از ساعت 8 الی 10 صبح” و یا فقط “روزهای شنبه” مقدور باشد. در این حالت، در پیغام خطا، برای شما نوشته می شود که چه ساعتی باید برای دریافت نوبت به وبسایت مراجعه نمایید.
 • همچنین از طریق اپلیکیشن نوبت دهی دکتر، می توانید از باز شدن نوبت دهی پزشک، آگاه گردید

با توجه به تنظیمات مرکز درمانی، ممکن است که دریافت نوبت فقط در یک بازه زمانی مشخص مانند “فقط از ساعت 8 الی 10 صبح” و یا فقط “روزهای شنبه” مقدور باشد. در این حالت، در پیغام خطا، برای شما نوشته می شود که چه ساعتی باید برای دریافت نوبت به وبسایت مراجعه نمایید. همچنین از طریق #اپلیکیشن نوبت دکتر، می توانید از باز شدن نوبت دهی پزشک، آگاه گردید.

 • برای جستجو داخل وبسایت و اپلیکیشن پذیرش24 شما میتونید با فیلتر کردن خدمات و تخصص پزشکان و مراکز درمانی، بهترین انتخاب رو داشته باشین
 • در صورت ثبت نام پزشک در پذیرش24 شما با جستجوی اسم پزشک (بدون غلط املایی و بصورت کامل) در وبسایت و اپلیکیشن میتوانید به پزشک مورد نظرتون دسترسی داشته باشین
 • شما با جستجو تخصص مورد نظرتون و مشخص کردن محل زندگیتون، سامانه پذیرش24 نزدیک ترین مرکز درمانی رو بهتون پیشنهاد میده

راهنمای دریافت نوبت مشاوره آنلاین

 • پس از ورود به پذیرش 24، با مراجعه به قسمت مشاوره آنلاین پزشکی در سایت و اپ می‌توانید با انتخاب تخصص مد نظر خود پزشکان مشاوره آنلاین را بر حسب ساعت مشاوره و آنلاین بودن در لحظه انتخاب کرده و پس از طی کردن روند نوبت دهی و ثبت اطلاعات خود، نوبت خود را برای پزشک مد نظر ثبت کنید.

پس از دریافت نوبت و پرداخت هزینه مشاوره، کد پیگیری از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد و پس از دریافت این پیامک شما می‌توانید از ثبت شدن نوبت خود اطمینان حاصل کنید. همچنین در قسمت نوبت های من در بخش پروفایل خود در وبسایت یا اپلیکیشن پذیرش24، می‌توانید نوبت ثبت شده خود را مشاهده کنید.

نیازی به تماس توسط شما نیست…

پس از ثبت کردن اطلاعات و ثبت نوبت پیامکی حاوی اطلاعات نوبت و کد پیگیری برای شما ارسال خواهد شد و راس ساعت اعلام شده سیستم با شما به صورت اتوماتیک تماس خواهد گرفت.

بله، پس از ثبت نوبت بلافاصله صفحه گفت و گو متنی (چت) برای شما ساخته می‌شود و شما می‌توانید صفحه مشاوره متنی خود را از طریق لینکی که برای شما پیامک شده یا از قسمت نوبت های من در سایت یا اپلیکیشن پذیرش24 مشاهده نمایید.

در صفحه گفتگو خود با پزشک می‌توانید مستندات پزشکی خود نظیر عکس و فایل pdf ارسال نمایید.

در نظر داشته باشید تمام تلاش تیم پذیرش24 بر این است که کاربر محترم بتواند با پزشک در لحظه ارتباط بگیرید اما گاهی امکان دارد به علت شرایط شغلی پزشکان حالت اورژانسی وجود داشته باشد و پزشک در لحظه نتواند پاسخگو باشد در این حالت شما میتوانید بر حسب شرایط خود:

1: جابه جایی ساعت مشاوره برای همان پزشک

2: جابه جایی نوبت مشاوره برای پزشک پیشنهادی

3: بازگشت وجه

را انتخاب کنید.

بله شما تا قبل از فرا رسیدن زمان نوبت، می‌توانید با مراجعه به صفحه نوبت های من در پروفایل خود در وبسایت یا اپلیکیشن، نوبت خود را لغو کنید. پس از لغو نوبت، سیستم به صورت اتوماتیک هزینه را استرداد خواهد کرد.

اگر به هر دلیلی مشاوره شما با پزشک ناتمام باقی بماند و شما نیاز به ارتباط مجدد با پزشک داشته باشید، می‌توانید پس از اتمام تماس و انتخاب گزینه عدم اتمام مشاوره، مجددا با پزشک صحبت کرده و مشاوره خود را به اتمام برسانید.

گاهی دریافت یک مشاوره پزشکی تخصصی و به‌موقع، می‌تواند ضمن ارائه بینش درست در مواجهه با یک مسئله، از صرف هزینه‌های غیرضروری برای آن جلوگیری کند. در بسیاری مواقع، نگرانی درباره‌ی یک عارضه یا بیماری و عدم دسترسی به یک مشاور مطمئن، باعث می‌شود که فرد، ضمن پرداخت حق ویزیت‌های بعضاً سرسام‌آور برای مراجعه حضوری به پزشک، وارد فرایند دشوار و خسته‌کننده‌ اخذ نوبت شود. فرایندی که گاهی ممکن است تا چند ماه هم به درازا بکشد. اما حالا می‌توانید از طریق رزرو اینترنتی نوبت و پرداخت هزینه مشاوره آنلاین، خیلی ساده به پاسخ این پرسش برسید که پیگیریِ مسئله‌ای که فکرتان را درگیر کرده، چقدر مهم است؟ آیا واقعاً نکته‌ی نگران‌کننده‌ای وجود دارد که پیگیری ماجرا و مراجعه‌ حضوری به پزشک را ضروری کند؟ مشاوره آنلاین پزشکی به بهترین شکل به سؤالاتی ازاین‌دست پاسخ می‌دهد.

شما میتوانید با شماره 25015555-021 با واحد راهبری پذیرش 24 در ارتباط باشید.

راهنمای دریافت رژیم غذایی

ابتدا نوع رژیم مورد نظر خود را (افزایش وزن، کاهش وزن، بارداری و ویژه هر بیماری) انتخاب کنید.

سپس با وارد کردن اطلاعات جسمانی خود و ثبت نام، وارد صفحه فاکتور پرداخت می‌شوید.

در این صفحه، اطلاعات نوبت شامل روز، ساعت و مدت زمان رژیم به شما نمایش داده خواهد شد.

پس از انجام مراحل پرداخت، سیستم به‌صورت خودکار با شما تماس می‌گیرد تا با متخصص صحبت کنید.

علاوه ‌بر تماس، شما در صفحه چت نیز با متخصص در ارتباط هستید تا مستندات پزشکی خود را برای او ارسال کنید.