پروفایل مرکز درمانی

سایت نوبت دهی اینترنتی پزشکان مرکز درمانی مام

مرکز درمانی مام

مرکز درمانی مام

درباره مرکز

مرکز فوق تخصصی سلامت باروری و ناباروری مام یکی الگو های بین المللی و برگرفته از بهترین متخصصان ایرانی در مساحتی بالغ بر 6500متر مربع بنا شد.

تمامی خدماتی که در بهترین مراکز درمانی ناباروری و سلامت بارداری امریکایی و اروپایی ارائه می شود  در مرکز مام با استاندارد های بین المللی برای خانواده های ایرانی فراهم شده است.

جامعیت در ارائه خدمات،یکی از مهم ترین عوامل رضایت مراجعه کنندگان و ایجاد کیفیت است بدین معنا که کلیه نیاز های درمانی یک خانواده از هنگام تصمیم به بارداری و سپس در طول دوران درمان ناباروری و حفظ سلامت دوران بارداری تا تولد فرزندی سالم در یک مجموعه فراهم شده است.

تیم مرکز مام از متخصصان با سابقه و پیشرو در حوزه درمان ناباروری و سلامت بارداری کشور تشکیل شده است.

مرکز مام پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی در مراکز سلامت بارداری و درمان ناباروری در خاورمیانه را دارا می باشد.

 

بخش درمان ناباروری مرکز ناباروری مام :

 

کلینیک ناباروری -  کلینیک اورولوژی -  کلینیک تشخیص و درمان سقط مکرر -  کلینیک تخمدان -  کلینیک سلامت جنسی

 

بخش سلامت دوران بارداری مرکز ناباروری مام :

 

کلینیک سلامت مادر و جنین -  کلینیک بارداری های پرخطر

 

بخش زنان مرکز ناباروری مام :

 

کلینیک سلامت زنان -  کلینیک جراحی پلاستیک -  کلینیک پستان

 

کلینیک‌های درمانی مرکز ناباروری مام :

 

کلینیک درمانی مشکلات جنسی زناشویی شامل اختلال در تحریک و کاهش میل جنسی در خانم‌ها و آقایان، اختلال ارگاسم (ار‌ضا‌ء شدن) در بانوان، انزال زودرس در آقایان

واکسیناسیون و درمان بیماری‌های مقاربتی

کلینیک اختلالات و مشکلات فیزیکی و ساختاری دستگاه تناسلی

کلینیک‌های آموزشی و مشاوره:

دوره‌های مهارت‌اموزی و توانمندی

آشنایی با بیماری‌های مقاربتی و آموزش نحوه‌ی پیشگیری

مشاوره‌ی پیش از ازدواج

مشاوره مسائل زناشویی بعد از زایمان

 

بخش های پاراکلینیکی مرکز ناباروری مام :


ماموگرافی GE

سونوگرافی GE مدل E10 ,S10 , P6

لاپراسکوپی: Wolf  آلمان

CSSD: GETINGE

کولپوسکوپ Linet  چک

ماشین های بیهوشی Drager آلمان

الکترو کوتر Valley lab  آمریکا

پمپ سرنگ برند ARdo  سوئیس

تخت بستری Linet  چک

تخت IUI Linet  چک

اکسیژن ساز Atlas Spco

الکتروشوک Philips آلمان

ساکشن جراحی ARdo  سوئیس

 

اتاق عمل مرکز ناباروری مام :

 

مجموعه خدماتی که در اتاق‌های عمل مرکز فوق تخصصی باروری و درمان ناباروری مام ارائه می‌شوند به شرح ذیل می‌باشند:

  • خدمات مرتبط با درمان ناباروری IUI،IVF،ICSI،GIFT،ZIFT،PESA،TESE
  • انجام اعمال جراحی عمومی شامل لاپاروسکوپی، هیستروسکوپی و ...
  •  

آزمایشگاه فوق تخصصی مرکز ناباروری مام :

 

​آزمایشگاه مرکز فوق تخصصی سلامت باروری و درمان ناباروری مام شامل آزمایشگاه‌های پاتوبیولوژی، ژنتیک پزشکی، جنین‌شناسی و آندرولوژی می باشد که با قرار دادن کیفیت در سرلوحه کار خود در کنار همکاری با متخصصین مربوطه تلاش دارد سه عنصر دقت، صحت و به هنگام بودن آزمایشات را عملی سازد. به همین منظور این مجموعه با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزات آزمایشگاهی در بخش‌های مربوطه و زبده‌ترین پرسنل نقش مهمی را در مرکز باروری و درمان ناباروری مام ایفا می‌نماید. آنچه آزمایشگاه مرکز را از سایر آزمایشگاه‌های همکار متمایز می‌نماید، تخصصی اداره نمودن آزمایشگاه و اعتقاد قلبی مدیریت و پرسنل به فرآیند محور بودن آزمایشگاه و  نگاه سیستماتیک به کل مجموعه آزمایشگاه و شاخص کیفیت در رأس امور می‌باشد که در کنار این موارد تجهیزات به‌روز و کارآمد در کنار آموزش مستمر و مداوم کارکنان و نیز ممیزی های دوره‌ای در جهت رسیدن به اهداف فوق کمک شایانی نموده است.

 

بخش تصویر برداری مرکز فوق تخصصی مرکز ناباروری مام :

 

بخش تصویربرداری مرکز باروری و درمان ناباروری مام شامل دو اتاق سونوگرافی، یک اتاق ماموگرافی و یک واحد رادیولوژی است. دستگاه‌‌های سونوگرافی مرکز در مدل‌های مختلف به تناسب کاربری مورد نیاز در قسمت‌های گوناگون مرکز می‌باشند. در این بخش با توجه به اهمیت سونوگرافی در تشخیص‌های مهم پزشکی (نظیر مشکلات جنینی)، پیشرفته‌ترین دستگاه سونوگرافی دنیا در این حوزه، از برند GE در نظر گرفته شده است.

دستگاه ماموگرافی مرکز نیز از برند Hologic تمام دیجیتال بوده که از برترین برندها می باشد به گونه‌ای که با کمترین پرتوهای مضر و بیشترین امنیت برای کاربران، قابلیت تشخیص کوچکترین توده ها را نیز دارد.

تلفن نوبت دهی :
021-25015316

 

تهران - تهران: تهران ، خیابان شیراز جنوبی ، پایین اتوبان همت ، کوچه 68 شرقی ، پلاک 6 (ضلع جنوبی بوستان سید جمال اسدآبادی)

تلفن

02142500

لیست خدمات مرکز درمانی مام

خدمات


آزمایشگاه آندرولوژی و جنین شناسی ، آزمایشگاه پاتوبیولوژی (تشخیص طبی) ، آزمایشگاه ژنتیک پزشکی ، اتاق عمل 8-2 ، اتاق عمل 8-3 ، اتاق عمل جراحی ، پانکچر ، داروخانه ، ژنتیک ، کلینیک اکو قلب جنین ، کلینیک اورولوژی ، کلینیک IUI ، کلینیک بارداری ، کلینیک پری ناتالوژی ، کلینیک پستان ، کلینیک تشخیص سرطان دهانه رحم ، کلینیک تغذیه ، کلینیک حقوقی ، کلینیک داخلی ، کلینیک ذهن بارور ، کلینیک روانشناسی بالینی ، کلینیک زنان و ناباروری ، کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک ، کلینیک ژنتیک ، کلینیک سقط مکرر ، کلینیک سونوگرافی ، کلینیک غدد ، کلینیک لاپاراسکوپی ، کلینیک مشاوره ژنتیک و جنین شناسی ، مدارک پزشکی

مشاهده بیشتر