اشتراک گذاری
25K
avatar

بیمارستان مادر و کودک شوشتری

14 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 70
لیست پزشکان
لیلا کیانی متخصص زنان و زایمان
متخصص زنان و زایمان
100٪(3 نظر)
ملیحه یزدانی جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی
جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی
95٪(45 نظر)
راضیه پیرزاد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
94٪(17 نظر)
الناز زارع متخصص بیماریهای داخلی
متخصص بیماریهای داخلی
92٪(28 نظر)
دکتر حیدر ایزدگشت متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
91٪(12 نظر)
آدرس و تلفن تماس
شیراز - باسکول نادر - بیمارستان مادرو کودک شوشتری

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان مادر و کودک شوشتری جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان مادر و کودک شوشتری را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل