پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
29K icon
بیمارستان معتمدی گرمسار

بیمارستان معتمدی گرمسار

icon 17 تخصص پزشکی پزشک فعال : 45
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  دكتر منا شریعتی
  زنان و زایمان
  icon 99 % (127 نظر)
  دکتر سمانه حاتمی
  فوق تخصص روماتولوژی
  icon 96 % (209 نظر)
  دکتر فاطمه دولت خانی
  فوق تخصص بیماری‌های کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)
  icon 96 % (188 نظر)
  دکتر آزاده صدر زاده
  بیماریهای قلب و عروق
  icon 100 % (48 نظر)
  دکتر فاطمه سهرابی
  کودکان
  icon 100 % (18 نظر)

  معرفی

  بیمارستان معتمدی گرمسار در سال 1394 با زیربنای 12390 مترمربع ساخته و با حضور وزیر بهداشت وقت آقای دکتر هاشمی افتتاح شد. 

  این مرکز درمانی در حال 146 تخت فعال، 6 بخش بستری و 4 اتاق عمل فعال دارد و در حال ارائه ی خدمات متنوع درمانی به شهروندان محترم گرمسار می باشد.

   

  بخش های درمانی بیمارستان معتمدی گرمسار:

  جراحی – اطفال – زنان و زایمان – اتاق عمل – اورژانس – تالاسمی و دیالیز – داخی – زایشگاه –icu – ccu 

   

  کلینیک های تخصصی بیمارستان معتمدی گرمسار:

  جراحی مغز و اعصاب – قلب و عروق – اطفال – زنان و زایمان – بیهوشی – عفونی – نورولوزی – روانپزشکی – اورولوژی – چشم – گوش و حلق و بینی – ارتوپدی

   

  پاراکلینیک های تخصصی بیمارستان معتمدی گرمسار:

  اکوکاردیوگرافی – سی تی اسکن – تست ورزش – سونوگرافی – آزمایشگاه – پاتولوژی – رادیولوژی

   

  بیمه های طرف قرارداد بیمارستان معتمدی گرمسار:

  نیرو های مسلح - بیمارستان شفا - خدمات رسانی - بیمه سلامت - بیمه ایران - بانک صادرات - بانک ملی - بانک سپه - بانک تجارت - بیمه البرز - بیمه دانا - بیمه ارمان - اتیه سازان حافظ - بیمه کار افرین - بازنشستگان البرز شرقی -   کمیته امداد - تامین اجتماعی - بانک صنعت و معدن - بیمه سینا - صدا وسیما - بیمه میهن - بانک ملت - بیمه پارسیان - پایگاه هوایی - نیروی انتظامی- بیمه کوثر - صنعت نفت - بیمه کمک رسان ایران 

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان معتمدی گرمسار جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  گرمسار - میدان بسیج - بلوار شهید آیت الله دستغیب-بیمارستان معتمدی