اشتراک گذاری
531K
avatar

بیمارستان نقوی کاشان

21 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 71
لیست پزشکان
دکتر ذات الله عاصمی علوم تغذیه
علوم تغذیه
93٪(419 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر واحد آزمایشگاه علوم آزمایشگاهی
علوم آزمایشگاهی
89٪(525 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی کمتر از پنج ساعت دیگر
اولین نوبت: فردا 7:30 صبح
دکتر واحد سی تی اسکن سی تی اسکن
سی تی اسکن
88٪(68 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی کمتر از پنج ساعت دیگر
اولین نوبت: فردا 7:30 صبح
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی کمتر از پنج ساعت دیگر
اولین نوبت: فردا 7:45 صبح
دکتر واحد نوارقلب جنین مامایی
مامایی
75٪(4 نظر)
فعال شدن نوبت دهی اینترنتی کمتر از پنج ساعت دیگر
اولین نوبت: فردا 8:30 صبح
آدرس و تلفن تماس
کاشان - خیابان رجائی
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

بیمارستان نقوی کاشان توسط مرحوم حاج محمد صادق نقوی با زیر بنای 7000 متر مربع ساخته و در سال 1369 به دانشگاه علوم پزشکی کاشان تحویل داده شد.

در حال حاضر این مرکز با بخش های متنوع تخصصی و فوق تخصصی و بهره گیری از پرسنلی مجرب در حال خدمت رسانی به مردم عزیز کاشان می باشد.

 

تخت فعال: 38

تخت مصوب: 95

 

درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان نقوی کاشان:

 

درمانگاه ارتوپدی - درمانگاه چشم - درمانگاه ارولوژی - درمانگاه عفونی - جراحی مغز و اعصاب - درمانگاه داخلی مغز و اعصاب - درمانگاه تغذیه و رژیم درمانی - درمانگاه اطفال و نوزادان - درمانگاه قلب و عروق - درمانگاه جراحی های عمومی - درمانگاه گوارش - درمانگاه طب فیزیکی و توانبخشی - درمانگاه خون و انکولوژی - درمانگاه اعصاب وروان - درمانگاه داخلی - درمانگاه ریه و مجاری تنفس - درمانگاه گوش وحلق وبینی - درمانگاه فوق تخصصی غدد - درمانگاه پوست

 

بخش های درمانی بیمارستان نقوی کاشان:

 

جراحی - اورژانس - اتاق عمل - ICU 

 

بخش های پاراکلینیک بیمارستان نقوی کاشان:

 

آزمایشگاه - مرکز تصویر برداری - اکوکاردیوگرافی - تست ورزش - نوار مغز -  بینایی سنجی

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان نقوی کاشان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان نقوی کاشان را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل