پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
151K icon
مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر

icon 2 تخصص پزشکی پزشک فعال : 57
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  دکتر نسیم کوهستانی
  جراح و متخصص چشم فلوشیپ گلوکوم
  icon 98 % (182 نظر)
  مریم روشنی
  متخصص و جراح چشم
  icon 97 % (81 نظر)
  آرزو آسترکی
  فلوشیپ ویتره و رتین
  icon 97 % (284 نظر)
  دکتر محسن رحمتی کامل
  فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
  icon 96 % (223 نظر)
  دکتر سیدجلیل نقیب
  فلوشیپ ویتره و رتین
  icon 96 % (293 نظر)

  معرفی

  مرکز چشم پزشکی بصیر، اولین مرکز خصوصی چشم پزشکی ایران می باشد که با نیت تسهیل در امر تشخیص ، درمان و انواع جراحی های چشم در سال 1372 در تهران شروع به کار کرد.

  تجربه پرسنل این مرکز درمانی، سادگی و سرعت مراحل تشخیص ، درمان و جراحی ، همکاری با بهترین چشم پزشکان ایران ، استفاده از بهترین و به روز ترین تجهیزات چشم پزشکی دنیا ، قیمت مناسب و منصفانه ی خدمات ، همکاری با اکثر قریب به اتفاق بیمه ها و احترام و تکریم بیماران و مراجعان باعث شده است تا امروزه بصیر مرجع بسیاری از مردم ایران و کشور های همسایه جهت تشخیص ، درمان و جراحی چشم باشد.

  همین اتفاق موجب توسعه بصیر در شهر های تهران ، شیراز ، کرمان و … نیز شده است تا خدمات مذکور برای تعداد بیشتری از هموطنان و با سهولت بیشتری در دسترس باشد.

  از دیگر افتخارات مرکز درمانی بصیر رجوع بیماران خارجی از کشور های همسایه و دیگر کشور های منطقه و جهان می باشد، که موجب رونق اقتصادی کشور عزیزمان در وجوه مختلف گردشگری شده است.

   

  زمینه فعالیت بیمارستان چشم پزشکی بصیر:

   

  معاینه چشم پزشکی - انواع جراحی های چشم - لیزیک - اپتومتری - توپوگرافی - پاکیمتری - انواع اسکن چشم - آنژیوگرافی فلورسئین - کنتاکت لنز (لنز تماسی) - عینک سازی - فیکو ( جراحی آب مروارید)

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  تهران - میدان،انقلاب انتهای خیابان جمالزاده شمالی،نرسیده به خیابان فاطمی،نبش کوچه شیبانی پلاک 359