اشتراک گذاری
151K
avatar

مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر

2 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 59
لیست پزشکان
دکتر نسیم کوهستانی فلوشیپ گلوکوم
فلوشیپ گلوکوم
98٪(317 نظر)
آرزو آسترکی فلوشیپ ویتره و رتین
فلوشیپ ویتره و رتین
97٪(387 نظر)
دکتر سید جلیل نقیب فلوشیپ ویتره ورتین- سگمان خلفی
فلوشیپ ویتره ورتین- سگمان خلفی
97٪(408 نظر)
حمیدرضا ذبیحی یگانه جراح و فوق تخصص قرنیه
جراح و فوق تخصص قرنیه
96٪(196 نظر)
دکتر حسین محمدربیع فلوشیپ قرنیه- سگمان قدامی
فلوشیپ قرنیه- سگمان قدامی
96٪(1259 نظر)
آدرس و تلفن تماس
تهران - میدان،انقلاب انتهای خیابان جمالزاده شمالی،نرسیده به خیابان فاطمی،نبش کوچه شیبانی پلاک 359
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

مرکز چشم پزشکی بصیر، اولین مرکز خصوصی چشم پزشکی ایران می باشد که با نیت تسهیل در امر تشخیص ، درمان و انواع جراحی های چشم در سال 1372 در تهران شروع به کار کرد.

تجربه پرسنل این مرکز درمانی، سادگی و سرعت مراحل تشخیص ، درمان و جراحی ، همکاری با بهترین چشم پزشکان ایران ، استفاده از بهترین و به روز ترین تجهیزات چشم پزشکی دنیا ، قیمت مناسب و منصفانه ی خدمات ، همکاری با اکثر قریب به اتفاق بیمه ها و احترام و تکریم بیماران و مراجعان باعث شده است تا امروزه بصیر مرجع بسیاری از مردم ایران و کشور های همسایه جهت تشخیص ، درمان و جراحی چشم باشد.

همین اتفاق موجب توسعه بصیر در شهر های تهران ، شیراز ، کرمان و … نیز شده است تا خدمات مذکور برای تعداد بیشتری از هموطنان و با سهولت بیشتری در دسترس باشد.

از دیگر افتخارات مرکز درمانی بصیر رجوع بیماران خارجی از کشور های همسایه و دیگر کشور های منطقه و جهان می باشد، که موجب رونق اقتصادی کشور عزیزمان در وجوه مختلف گردشگری شده است.

 

زمینه فعالیت بیمارستان چشم پزشکی بصیر:

 

معاینه چشم پزشکی - انواع جراحی های چشم - لیزیک - اپتومتری - توپوگرافی - پاکیمتری - انواع اسکن چشم - آنژیوگرافی فلورسئین - کنتاکت لنز (لنز تماسی) - عینک سازی - فیکو ( جراحی آب مروارید)

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل