ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
81K
دکتر آرزو آسترکی

آرزو آسترکی

شماره نظام پزشکی: ۹۹۸۱۱
فلوشیپ ویتره و رتین
94%
رضایت (507 نظر)
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
 • امکان دریافت زودترین نوبت
 • میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بیشتر از یک ساعت

آدرس و تلفن تماس

تهران - خیابان شریعتی بالاتراز پل رومی کوچه نبوی پلاک۲واحد
تهران - تقاطع خیابان شریعتی و بزرگراه همت، خیابان کتابی
تهران - میدان،انقلاب انتهای خیابان جمالزاده شمالی،نرسیده به خیابان فاطمی،نبش کوچه شیبانی پلاک 359
فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 7 سال و 9 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی آرزو آسترکی را داشته است.

نظرات در مورد آرزو آسترکی

94%
رضایت (507 نظر)
برخورد مناسب پزشک
4.7
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
4.7
مهارت و تخصص پزشک
4.7
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

ک پ
کاربر پذیرش 24
ویزیت شده
1400/04/29 | مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر
پزشک را توصیه می‌کنمسلام ، من از برخورد ، حوصله صحبت با بیمار ، توضیح روند درمان سر خانم دکتر آسترکی و نتیجه درمان ایشان خیلی راضی هستم و صمیمانه از ایشان سپاسگزاری می کنم و همچنین از بر خورد کارکنان به ویژه منشی سر کار خانم دکتر آسترکی راضی و خشنود هستم ، امیدوارم سال های متمادی زندگی توام با پیروزی و بهروزی نصیب ایشان بشود تا مردم را بیشتر خوشحال کنند . ارادتمند علی نظر میرزایی بیست و نهم تیرماه هزارو چهارصد خورشیدی .
4پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
خانم دکتر آسترکی بسیاد دکتر محترم و با حوصله و خوش برخوردی هستند وخیلی وقت برای پاسخ به سوالات بیمار می گذارند. من خیلی خوشحالم که ایشون رو پیدا کردم.
ج
جلال
ویزیت شده
1402/03/16 | مطب دکتر آرزو آسترکی
پزشک را توصیه می‌کنمبسیار از سرکار خانم دکتر آرزو استرکی و همکاران ایشان در مطب سپاسگزارم خیلی خوشحالم که هنوز پزشکانی در کشور وجود دارند که در اوج مهارت در تخصص دلسوز ومتعهد نسبت به بیمار خود میباشند امیدوارم قدر این خانم پزشک را بدانیم و از خداوند بزرگ برایشان موفقیت های بیشتر در کار و زندگی و خدمت به هم میهنان خود در ایران را آرزو کنیم . با احترام جلال دایمی 16 خرداد 1402
پسندیدنگزارش
ارسال
و
وحید
1400/09/25
پزشک را توصیه می‌کنمچشم راستم دچار خونریزی داخلی شده بود،طوری که متخصص قبلی که رفته بودم متوجه نشد،و چشم راستم وضعیت بد و بحرانی پیدا کرد ، خدا خیر و سلامتی به خانم دکتر آسترکی بده ،طوری چشمم رو درمان کرد که الان بعد از دو سال هیچ گونه مشکلی ندارم،همچنین جهت برداشتن عینک ،نزد ایشان عمل لازک کردم که خدا رو شکر چشمانم ده از ده شده ،همیشه دعا گو وسپاس گذار ایشان هستم.
3پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
1400/09/07
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام بسیار پزشک خوش برخورد و مهربان و با دقت در کار طبابت و با حوصله و با ارامش در خصوص بیماری با بیمار صحبت می کنند و خلاصه اینکه در تشخیص و درمان بیماری عالی هستند همچنین خانم منشی بسیار با اخلاق در مطب ایشان و اپتومتریست با شخصیت مشغول به کار هستند با ارزوی سلامتی برای ایشان بنده به دیگران پزشک مهربان و کار بلد را توصیه می کنم
پسندیدنگزارش
ارسال
ر ر
رادمهر رسولی
ویزیت شده
4 ماه پیش | مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر
پزشک را توصیه می‌کنمبسیار دکتر با حوصله و کاردانی هستند و مسیولیت پذیر هستند برای پول کار نمی کنه و واقعیت را به بیمار می گوید . ولی سیستم پذیرش و بی نظمی بیمارستان بصیر قابل توصیف نیست و در جای کوچک تعداد پزشک زیاد و بیمار زیاد پذیرش میکنن که هم حریم بیمار نقض میشه و هم پزشک آرامش برای تشخیص نداره و فضا پر تنش میشه .
پسندیدنگزارش
ارسال
ع غ
عزیزه غفرانی
ویزیت شده
2 ماه پیش | مطب دکتر آرزو آسترکی
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام وخسته نباشید.رفتار پرسنل خانم دکتر خیلی خوب بود،واینکه تشخیص خانم دکتر درست ،رفتار خانم دکتر هم خیلی خوب ودلسوز هست.چشم چپم چند ماه بود درگیر شده بود دید نداشتم،با تشخیص خانم دکتر و معرفی دکتر متخصص یوویت در بیمارستان فارابی خدارو شکر چشمم رو به بهبود هست.با سپاس از خانم دکتر.
1پسندیدنگزارش
ارسال
ع
علیرضا
1401/11/05
پزشک را توصیه می‌کنمبا سلام عرض ادب ایشان در درجه اول یک انسان متعهد و با اخلاق نسبت به بیمارانشان هستند و با صبر و شکیبایی به صحبت های بیمار گوش فراداده و با متانت و بسیار ساده و روان دستورات لازم برای درمان یا پیشگیری را به بیمار می دهند . خداوند یار و نگهدارشان باشد عمر و عزتشان افزون و پر برکت باشد .
1پسندیدنگزارش
ارسال
ر
رزقی
ویزیت شده
1400/05/26 | مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر
پزشک را توصیه می‌کنماول از اینکه رفتارخوب داشتن وبعد گفتن که وضعیت چشم من چگونه است و بایدتزریق اواستین انجام شود ووقت تعیین کردند وبعد روز موعود تزریق انجام شد وبعد از یک هفته برای معاینه چشمم مراجعه کردم که گفتن وضعیت چشمم خوب است که بعد یک ماه دیگر برای معاینه به چشم پزشکی مراجعه شود
پسندیدنگزارش
ارسال
ن
نرگس
ویزیت شده
1402/07/24 | بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی نگاه
پزشک را توصیه می‌کنممن از کار خانم دکتر راضی ام و نحوه برخورد ایشون و همچنین پرسنل با من عالی بود و همچنین توضیحات و اون زمانی که لازم بود رو واسه من گذاشتن و من قبلا چند سال پیش هم پسرمو واسه معاینه چشم پیش خانم دکتر آوردم و اونجا هم از تشخیصشون و نحوه برخوردشان راضی بود مرسی ازشون
پسندیدنگزارش
ارسال
ک پ
کاربر پذیرش 24
6 ماه پیش
پزشک را توصیه می‌کنم
علت مراجعه: تاری دید
دخترم چند وقت بود از تاری دید شکایت داشت که چندتا پزشک قبلی نتونستن تشخیص بدن و گفتن مشکلی نیست ولی خانم دکتر لرم عصب بینایی رو اشخیص دادن که کاملا درست بود و ممکن بود به نابینایی منجر بشه من مدیونشم خدا این پزشکای خوب و دانا رو زیاد کنه و به خانم دکتر سلامتی بده
پسندیدنگزارش
ارسال
پذیرش۲۴
آرزو آسترکی

دکتر آرزو آسترکی، فلوشیپ ویتره ورتین- سگمان خلفی در شهر تهران است. مطب دکتر آرزو آسترکی در خیابان شریعتی بالاتراز پل رومی کوچه نبوی پلاک۲واحد واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 021-22677004 تماس بگیرید.

تاکنون 81K نفر از پروفایل دکتر آرزو آسترکی، فلوشیپ ویتره ورتین- سگمان خلفی بازدید کرده‌اند؛ همچنین 94٪ مراجعین (507 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 458 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر آرزو آسترکی در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

زودترین زمان رزرو نوبت از مطب دکتر آرزو آسترکی 13 خرداد 8:00 صبح می‌باشد که می‌توانید از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن نوبت‌دهی پذیرش۲۴ نوبت خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری دریافت کنید.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان فلوشیپ ویتره ورتین- سگمان خلفی ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر آرزو آسترکی، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

 • آدرس مطب دکتر آرزو آسترکی: تهران، خیابان شریعتی بالاتراز پل رومی کوچه نبوی پلاک۲واحد
 • تلفن مطب دکتر آرزو آسترکی: 021-22677004
 • تخصص دکتر آرزو آسترکی: فلوشیپ ویتره و رتین
 • خانه
  جستجو
  نوبت های من
  پروفایل