اشتراک گذاری
202K
avatar

کلینیک بیمارستان نیکان

27 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 180
لیست پزشکان
دکتر سید مرتضی موسوی نایینی متخصص جراحی عمومی
متخصص جراحی عمومی
95٪(120 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر سیدعلی شمس زاده فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی
فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی
100٪(61 نظر)
اولین نوبت: فردا 8:30 صبح
دکتر متخصص فیزیوتراپی متخصص فیزیوتراپی
متخصص فیزیوتراپی
اولین نوبت: فردا 8:30 صبح
دکتر پریسا رشتیان فوق تخصص گوارش اطفال
فوق تخصص گوارش اطفال
100٪(5 نظر)
اولین نوبت: فردا 10:00 صبح
دکتر فرشاد انتصاری تطفی متخصص بیماری‌های قلب و عروق
متخصص بیماری‌های قلب و عروق
93٪(125 نظر)
اولین نوبت: فردا 10:00 صبح
آدرس و تلفن تماس
تهران - اقدسیه، ابتدای بلوار ارتش، ورودی اراج، خیابان 22 بهمن، شماره 6
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

آدرس بیمارستان نیکان : 

اقدسیه - ابتدای بلوار ارتش - ورودی اراج - خیابان ٢٢ بهمن - شماره ٦ - بیمارستان نیکان

 تلفن بیمارستان نیکان:

29120000

تاریخچه بیمارستان نیکان تهران:

بیمارستان نیکان یک بیمارستان خصوصی است.و توسط جمعی از پزشکان و دست اندرکاران بیمارستان میلاد ساخته شده است. کلینیک بیمارستان نیکان در زمینی به مساحت 100 هزار متر مربع با زیربنای 12500متر مربع در شمال شرق تهران در سال 1389 احداث شد و در سال 1390 اغاز به کار کرده است.
این بیمارستان در اولین سال ارزشیابی  با کسب رتبه یک مثبت اعتبار بخشی و ایمنی بیمار و با کسب گواهینامه بین المللی green award در کنفرانس بین المللی موسسه  other ways در آلمان ( سال ۲۰۱۴میلادی) به عنوان اولین بیمارستان بخش خصوصی کشور، اهداف خود را دنبال می کند.

بیمارستان نیکان با هدف مشتری مداری و بیمار محوری در کنار فرهنگ ارتقاء مستمر کیفیت آماده ارائه خدمات به بیماران عزیز می باشد.

بیمارستان نیکان 102تخته است و شامل بخش های مختلفی مثل بخش بستری، بخش های ستاره دار، بخش سرپایی، بخش های کلینیک و پاراکلینیک است. که در ادامه بخش های زیر مجموعه آن را نام برده ایم.

  • بخش های بستری

مراقبت های ویژه قلب باز -بخش مراقبت های ویژه قلب و عروق-بخش مراقبت های ویژه -مراقبت ویژه بعد از کت لب -ستایش-بخش نوزادان-سپند (جراحی)-سپهر-بخش مراقبت های ویژه نوزادان

  • بخش های ستاره دار

اورژانس-اتاق عمل جنرال-آنژیوگرافی-بلوک زایمانآزمایشگاه-گوارش-کت لب -کلینیک قلب -ماموگرافی -تصویربرداری-سونوگرافی-رادیولوژی-EEG-طب هسته ای -تصویربرداری -مراقبت های دارویی

  • بخش های کلینیکی بیمارستان 

گوش و حلق وبینی-ارولوژی-غدد-ارتوپدی-اطفال-سرطانی-درد-پوست-تغذیه-توانبخشی قلب-جراحی عمومی-مغز و اعصاب-داخلی-زنان-خون-روانپزشکی-شنواسنجی-داخلی اعصاب

  • بخش های پاراکلینیک 

گوش و حلق وبینی-ارولوژی-غدد-ارتوپدی-اطفال-سرطانی-درد-پوست-تغذیه-توانبخشی قلب-جراحی عمومی-مغز و اعصاب-داخلی-زنان-خون-روانپزشکی-شنواسنجی-داخلی اعصاب

  • بخش های سرپایی بیمارستان نیکان:

اورژانس - گوارش واسکوپی - کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی

 

بیمه های تحت پوشش بیمارستان نیکان: 

بیمه نیروهای مسلح - بیمه خدمات درمانی - بیمه ایران - بیمه پاسارگاد - بیمه پارسیان - بیمه نوین - بیمه البرز - بیمه توسعه - بیمه آسیا - بیمه بانک ها - بیمه کارآفرین - بیمه کمک رسان ایران (SOS) - شرکت نفت - شرکت ملی فولاد (شسبد) - شرکت فلات قاره ایران

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی کلینیک بیمارستان نیکان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات کلینیک بیمارستان نیکان را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل