9K
دکتر فرهاد موسی زاده

دکتر فرهاد موسی زاده

شماره نظام پزشکی: .50167
  • متخصص جراحی عمومی و جراحی پستان

اطلاعات پزشک

بیوگرافی پزشک

دکتر فرهاد موسی زاده متولد ۱۳۴۸ در تهران هستند. پس از گذراندن تحصیلات متوسطه در دبیرستان کمال، در سال ۱۳۶۶ در رشته پزشکی عمومی، دانشگاه علوم پزشکی کرمان پذیرفته شدند.دوران تحصیلات پزشکی عمومی در کنار اساتید برجسته ای چون دکتر علیرضا ستوده نژاد، دکتر محمد حسین داعی، دکتر پدرام نیک نفس، دکتر محمد علی امامی میبدی، دکتر محمد تقی یاسمی، دکتر بهرام یغمایی، دکتر پرویز دبیری، دکتر محسن خدا رحمی، مرحوم دکتر حسین سندگل و … در سال ۱۳۷۳ به پایان رسید و سپس تحصیلات تخصصی در رشته جراحی عمومی از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ در دانشگاه علوم پزشکی ایران نزد اساتید ارجمند جراحی چون دکتر بهزاد نخعی، دکتر شهرام ناظرانی، دکتر علی جلالی، شادروان دکتر محمد علی قرائیان، دکتر داریوش راوری، دکتر مجید مشک گو، دکتر رسول عزیزی و … سپری شد. در طی دوران رزیدنتی نزد اساتید لاپاراسکوپی، دکتر فهیمی و دکتر سعیدی مطهر، جراحی کم تهاجمی (لاپاراسکوپی) را آغاز و دوره های لاپاراسکوپی پیشرفته را در مرکز جراحی لاپاروسکوپی دانشگاه علوم پزشکی ایران گذراندند. از سال ۱۳۸۱ در بیمارستان دی در کنار اساتید بنام جراحی دکتر مجید زریسفی، دکتر مصطفی هاشمی، دکتر کامران نجفی، دکتر پرویز کشکولی به فعالیت مشغول بودند و از سال ۱۳۸۶ تاکنون افتخار همکاری در زمینه جراحی سرطان و پستان نزد استاد بزرگوار جناب آقای دکتر مرتضی عطری را دارند.

*لیست جراحی های پستان که توسط دکتر فرهاد موسی زاده انجام می شود:
جراحی های زیبایی پستان
ماموپلاستی (کوچک کردن پستان)
ماستوپکسی (لیفت پستان)
پروتز پستان
عمل پروتز پستان بدون برش جراحی (TABA)
جراحی های درمانی و سرطان پستان
جراحی کیست پستان
جراحی فیبروآدنوما
جراحی های سرطان پستان
ماستکتومی رادیکال مدیفیه
ماستکتومی ساب کوتانه
ماستکتومی ساب کوتانه با حفظ پوست و نوک پستان (NASM)
انکوپلاستی
بازسازی پستان

*لیست جراحی های غدد که توسط دکتر موسی زاده انجام می شود:
تیروئید
پاراتیروئید

*لیست جراحی های ناحیه ابدومینال (شکمی) که توسط دکتر موسی زاده انجام می شود:
ابدومینوپلاستی
جراحی انواع هرنی یا فتق
جراحی لاپاراسکوپیک کیسه صفرا
جراحی لاپاراسکوپی تشخیصی
جراحی آپاندکتومی
جراحی های روده و کولون
سرطان های دستگاه گوارش

فعالیت های دکتر فرهاد موسی زاده

پذیرش24 بیش از 4 سال و 3 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر فرهاد موسی زاده را داشته است.

نظرات در مورد دکتر فرهاد موسی زاده

شما هم تجربه درمان خود با دکتر فرهاد موسی زاده را به اشتراک بگذارید

درباره صفحه

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد موسی زاده جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
دریافت نزدیک ترین زمان نوبت ممکن مشاهده نظرات کاربران قبلی کمترین زمان انتظار در مطب

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر فرهاد موسی زاده

تهران - خیابان ولیعصر - سه راه توانیر - روبروی اورژانس بیمارستان دی - کوچه دوم گاندی - ساختمان پزشکان دی - پلاک 12 - طبقه 8 - واحدC

مشاهده شماره تلفن مشاهده در نقشه و مسیریابی

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن

تهران - شهرک غرب - خیابان ایران زمین شمالی - روبروی فرهنگسرای ابن سینا

مشاهده شماره تلفن مشاهده در نقشه و مسیریابی
دکتر فرهاد موسی زاده دکتر فرهاد موسی زاده