اشتراک گذاری
130K
avatar

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن تهران

28 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 224
لیست پزشکان
دکتر حمید عمارسعیدی متخصص ارتوپدی
متخصص ارتوپدی
93٪(29 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر نجف فاضلی متخصص بیماری‌های قلب و عروق
متخصص بیماری‌های قلب و عروق
97٪(49 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دكتر مهشید بحرینی متخصص زنان و زایمان
متخصص زنان و زایمان
96٪(230 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر فاطمه تاج پور متخصص چشم پزشکی
متخصص چشم پزشکی
97٪(76 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر پرویز حبیب اله زاده فلوشیپ ارتوپدی کودکان
فلوشیپ ارتوپدی کودکان
96٪(82 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
آدرس و تلفن تماس
تهران - شهرک غرب - خیابان ایران زمین شمالی - روبروی فرهنگسرای ابن سینا
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن تحت نظارت شرکت طبی و بهداشتی گروه پزشکی اسلامی 22 بهمن در سال 1386 در زمینی به مساحت 5000 متر مربع آغاز و با 18000 متر زیر بنا در چهار طبقه بستری، یک طبقه همکف و دو طبقه زیر زمین به اتمام رسید و پس از آن در سال 1387 به بهره برداری رسید.

بيمارستان بهمن با كمتر از ده سال سابقه و در همجواري بيمارستان هاي بزرگ و معروف توانسته به عنوان يك قطب درماني و برند شناخته شده حوزه سلامت در منطقه شمال غرب تهران درخشش بي نظيري داشته باشد.

این مرکز با ارائه خدمات تشخيصي، درماني و هتلينگ متمايز از سایر مراکز درمانی جهت ارتقاء سلامت گيرندگان خدمت در كوتاهترين زمان ممکن تلاش میکند.

 

تخت فعال: 200

تخت مصوب: 120

 

بخش های بستری بیمارستان بهمن:

 

داخلي - جراحي A - جراحي B - زنان - كودكان - VIP (جراحي C) -CCU1 -  CCU2 -  POST CCU1 -  POST CATH -  ICUG - ICU-OH – NICU -  POST  ICU OH -  C.S.S.D  

 

بخش های پاراکلینیک بیمارستان بهمن:

 

آزمایشگاه - پزشکی هسته ای - تصویربرداری - داروخانه - دندانپزشکی - فیزیوتراپی - سنجش شنوایی - IVF

 

بخش های کلینیک بیمارستان بهمن:

 

ارتوپدي - جراحي عمومي - جراحي ستون فقرات - گوش و حلق و بيني - كودكان - اورولوژي (جراحي كليه و مجاري ادرار) - انسدادعروق محيطي (زخم ديابتيك) - عفوني - روماتولوژي - زنان -  روانپزشكي - فوق تخصصي روانپزشكي - جراح مغز و اعصاب - داخلي مغز و اعصاب (نورولوژي) - داخلي/گوارش، داخلي/قلب - جراحي قلب - جراحي كودكان - فوق تخصص گوارش - فوق تخصص قلب كودكان - فوق تخصص ريه - چشم پزشكي - اپتومتري - داخلي كليه و فشار خون - غدد - تغذيه - جراح پلاستيك - پوست - خون و انكولوژي - اديومتري - مشاوره و روانپزشكي - واكسيناسيون و پايش رشد - گفتار درماني - مشاوره دوران بارداري و شيردهي - كلينيك درد

 

اتاق های عمل بیمارستان بهمن:

 

اتاق عمل جنرال - اتاق عمل قلب - CATH LAB (آنژيوگرافي و آنژيوپلاستي) - بلوك زايمان

 

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن تهران جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن تهران را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل