icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
129K icon
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن تهران

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن تهران

icon 28 تخصص پزشکی پزشک فعال : 215
  انتخاب تخصص

  لیست پزشکان

  زهرا ذنوبی
  زنان و زایمان
  icon 84 % (46 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  محمد پیریائی
  درد
  icon 98 % (51 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  مشاهده پروفایل و دریافت نوبت
  اولین نوبت : ۸ خرداد حدود ساعت 09:00
  بابک زمانی
  بیماریهای مغز و اعصاب
  icon 88 % (1939 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  مشاهده پروفایل و دریافت نوبت
  اولین نوبت : ۴ خرداد حدود ساعت 20:11
  محمدجواد زهتاب
  جراحی زانو
  icon 88 % (111 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  فرهاد موسی زاده
  جراحی عمومی
  icon 96 % (2319 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  مشاهده پروفایل و دریافت نوبت
  اولین نوبت : ۲ مرداد حدود ساعت 15:30

  معرفی

  بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن تحت نظارت شرکت طبی و بهداشتی گروه پزشکی اسلامی 22 بهمن در سال 1386 در زمینی به مساحت 5000 متر مربع آغاز و با 18000 متر زیر بنا در چهار طبقه بستری، یک طبقه همکف و دو طبقه زیر زمین به اتمام رسید و پس از آن در سال 1387 به بهره برداری رسید.

  بيمارستان بهمن با كمتر از ده سال سابقه و در همجواري بيمارستان هاي بزرگ و معروف توانسته به عنوان يك قطب درماني و برند شناخته شده حوزه سلامت در منطقه شمال غرب تهران درخشش بي نظيري داشته باشد.

  این مرکز با ارائه خدمات تشخيصي، درماني و هتلينگ متمايز از سایر مراکز درمانی جهت ارتقاء سلامت گيرندگان خدمت در كوتاهترين زمان ممکن تلاش میکند.

   

  تخت فعال: 200

  تخت مصوب: 120

   

  بخش های بستری بیمارستان بهمن:

   

  داخلي - جراحي A - جراحي B - زنان - كودكان - VIP (جراحي C) -CCU1 -  CCU2 -  POST CCU1 -  POST CATH -  ICUG - ICU-OH – NICU -  POST  ICU OH -  C.S.S.D  

   

  بخش های پاراکلینیک بیمارستان بهمن:

   

  آزمایشگاه - پزشکی هسته ای - تصویربرداری - داروخانه - دندانپزشکی - فیزیوتراپی - سنجش شنوایی - IVF

   

  بخش های کلینیک بیمارستان بهمن:

   

  ارتوپدي - جراحي عمومي - جراحي ستون فقرات - گوش و حلق و بيني - كودكان - اورولوژي (جراحي كليه و مجاري ادرار) - انسدادعروق محيطي (زخم ديابتيك) - عفوني - روماتولوژي - زنان -  روانپزشكي - فوق تخصصي روانپزشكي - جراح مغز و اعصاب - داخلي مغز و اعصاب (نورولوژي) - داخلي/گوارش، داخلي/قلب - جراحي قلب - جراحي كودكان - فوق تخصص گوارش - فوق تخصص قلب كودكان - فوق تخصص ريه - چشم پزشكي - اپتومتري - داخلي كليه و فشار خون - غدد - تغذيه - جراح پلاستيك - پوست - خون و انكولوژي - اديومتري - مشاوره و روانپزشكي - واكسيناسيون و پايش رشد - گفتار درماني - مشاوره دوران بارداري و شيردهي - كلينيك درد

   

  اتاق های عمل بیمارستان بهمن:

   

  اتاق عمل جنرال - اتاق عمل قلب - CATH LAB (آنژيوگرافي و آنژيوپلاستي) - بلوك زايمان

   

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن تهران جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  تهران - شهرک غرب - خیابان ایران زمین شمالی - روبروی فرهنگسرای ابن سینا

  icon مشاهده در نقشه و مسیریابی