اشتراک گذاری
36K
avatar

بیمارستان شهید مطهری مرودشت

26 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 139
لیست پزشکان
دکتر سیده سمانه تقیان جمال الدین کلائی فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم
فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم
96٪(127 نظر)
اولین نوبت: فردا 8:00 صبح
دکتر فاطمه حجری متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی)
متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی)
100٪(17 نظر)
الناز کریمیان متخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری
متخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری
100٪(5 نظر)
میثم لاری متخصص بیماریهای داخلی
متخصص بیماریهای داخلی
100٪(13 نظر)
محمدحسین ابراهیمی جراحی عمومی
جراحی عمومی
98٪(84 نظر)
آدرس و تلفن تماس
مرودشت - بعد از زیر گذر معلم ، مرکز آموزشی درمانی شهید مطهری مرودشت

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان شهید مطهری مرودشت جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان شهید مطهری مرودشت را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل