25K
دکتر رزیتا السادات میر محمدی

دکتر رزیتا السادات میر محمدی

شماره نظام پزشکی: 656565
  • متخصص زنان، زایمان و نازایی

گفته های بیماران

پزشک خوش برخورد بیش از 96٪ مراجعین، از نحوه برخورد دکتر رزیتا السادات میر محمدی رضایت داشته اند.

اطلاعات پزشک

بیوگرافی پزشک

دکتر رزیتا السادات میرمحمدی یکی از پزشکان متخصص زنان، زایمان و نازایی استان یزد می باشند که در راستای کیفیت خدمات درمانی از سامانه نوبت دهی ، فراخوان و زیرسیستم های تلفنی ، تلگرامی و اینترنتی پذیرش۲۴ خواستار شدند که ایشان را یاری کند. سامانه پذیرش 24 با ایجاد این سامانه علاوه بر اینکه به بیماران در صرفه جویی در زمان کمک می کند، این امکان را به ایشان می دهد که در هر زمان و هر مکان به راحتی با مطب پزشک ارتباط برقرار کرده و نوبت خود را رزرو کنند.
متخصص زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی یزد در سال 1384
تشخیص ودرمان بیماری های بارداری، زایمان، قاعدگی، یائسگی، کیست تخمدان، بیماری های رحمی، سرطان های زنان، عفونت زنان، پرده بکارت و... 

فعالیت های دکتر رزیتا السادات میر محمدی

پذیرش24 بیش از 4 سال و 2 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر رزیتا السادات میر محمدی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر رزیتا السادات میر محمدی

شما هم نظر خود با دکتر رزیتا السادات میر محمدی را به اشتراک بگذارید
کلیه نظرات مراجعین، پیش از انتشار نسبت به واقعی بودن و حفظ حریم خصوصی آنها بازبینی می شوند.

درباره صفحه

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر رزیتا السادات میر محمدی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم خانم دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
دریافت نزدیک ترین زمان نوبت ممکن مشاهده نظرات کاربران قبلی کمترین زمان انتظار در مطب

آدرس و تلفن تماس

دکتر رزیتا السادات میر محمدی دکتر رزیتا السادات میر محمدی