خبرهامشتریان ما

به زودی سراسر استان اصفهان و شهرستانهای تابعه تحت پوشش خدمات پذیرش۲۴

استان اصفهان ، ششمین استان وسیع ایران و سومین استان پرجمعیت ایران با بیش از ۵،۰۰۰،۰۰۰ نفر جمعیت و یکی از مهم ترین استان های ایران به لحاظ تولید صنایع دستی و به لحاظ قدمت چند هزار ساله ای که دارد ، دارای زیباترین و باستانی ترین بناها در کشور است.

به زودی مردم شریف اصفهان ، این استان کوهستانی زیبا تحت پوشش خدمات پذیرش۲۴ قرار خواهند گرفت.

“پذیرش۲۴ در استان اصفهان”

پذیرش۲۴ با مدیریت فرآیند نوبت دهی در مراکز درمانی به هدف تسهیل درمان با درگاه های متفاوت برای دریافت نوبت به هموطنان عزیزمان کمک خواهد کرد که بتوانند راحت تر، آگاهانه تر و در هر ساعت از شبانه روز از پزشک مورد نظر خود نوبت دریافت کنند.

مردم این استان علاوه بر دریافت نوبت به شیوه ی حضوری میتوانند از طریق سایت ، تلفن گویا ، اپلیکیشن و… به پزشکان سراسر استان خود دسترسی داشته باشند.

پذیرش۲۴ این بار در اصفهان دلنشین کشور با مردم خونگرم این ناحیه همراه میشود. امید داریم سلامتی بزرگ ترین دستاورد پذیرش۲۴ برای تمام ایران باشد.

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

guest
0 پرسش و پاسخ
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا