عمومی

بیمارستان نقوی کاشان همراه با پذیرش۲۴

بیمارستان نقوی کاشان وابسته به دانشگاه علوم پزشکی کاشان به سیستم نوبت دهی پذیرش۲۴ مجهز شد.

مردم عزیز کاشان از این پس می توانند به انواع روش های نوبت دهی تلفنی ، اینترنتی و اپلیکیشن اقدام به دریافت نوبت از این مرکز بکنند.

دریافت نوبت و آشنایی بیشتر با بیمارستان نقوی کاشان

تیم تولید محتوای پزشکی و سلامتی پذیرش24

تیم تحریریه پذیرش24 متشکل از پزشکان متخصص و پرستاران دارای مجوز، مترجمان و نویسندگان با تجربه در حوزه تولید محتوای پزشکی و سلامتی تمام تلاش خود را در جهت اطلاع رسانی و آگاهی سازی کامل و جامع در خصوص داروها، بیماری‌ها و سایر اطلاعات سلامتی برای استفاده عمومی کاربران پذیرش24 از منابع معتبر علمی به کار می‌بندد.

نوشته های مشابه

guest
3 پرسش و پاسخ
بیشترین امتیاز
جدیدترین قدیمی ترین
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
مرتضی

نوبت دهی اصلا خوب نیست من می خوام برا داداشم(دکتر امین اربابی) نوبت بگیرم ولی نمیشه میگه ساعت ۶ صبح ولی تا ساعت ۶ میشه میگه نوبت ها پرشده . این ۶ ماه که منتظر نوبت هستیم .

vdabir

محسن عزیز سلام. لطفا توجه داشته باشین نحوه ی پاسخگویی به بیماران و نوبت دهی پزشکان بر اساس سیاست هر مرکز درمانی تعیین می شود و پذیرش۲۴ نقشی در این مورد ندارد و تمامی پزشکان اپلیکیشن نوبت دهی واقعی دارند. برای شما آرزوی سلامتی و شادی داریم

vdabir

مرتضی عزیز سلام. لطفا توجه داشته باشین نحوه ی پاسخگویی به بیماران و نوبت دهی پزشکان بر اساس سیاست هر مرکز درمانی تعیین می شود و پذیرش۲۴ نقشی در این مورد ندارد و تمامی پزشکان اپلیکیشن نوبت دهی واقعی دارند. برای شما آرزوی سلامتی و شادی داریم

دکمه بازگشت به بالا