عمومی

بیمارستان بزرگ پیامبر اعظم بندرعباس به زودی با پذیرش ۲۴ همراه می شود.

بیمارستان شهید محمدی بندرعباس بزرگترین بیمارستان استان هرمزگان و یکی از بیمارستان مرجع استان می باشد که بیماران زیادی از سراسر استان و حتی استانهای مجاور جهت اقدامات تشخیصی و درمانی به این بیمارستان ارجاع می شوند. این مرکز آموزشی، تحقیقاتی، درمانی و بهداشتی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان میباشد. دارای گواهینامه ارزشیابی درجه یک بوده و به طور ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی می باشد.

طرح ابتدایی بیمارستان شهید محمدی در سال ۱۳۴۶ بعنوان بیمارستان ۷۰ تختخوابی به تصویب رسید ولی در سال ۱۳۴۷ با تغییر به ۲۲۲ تختخوابی شروع به ساخت گردید و در سال ۱۳۵۹ پس از اتمام بنای ساختمان شروع بکار کرد. فعلاً با توجه به نیاز استان با ۴۵۰ تخت مصوب مشغول فعالیت میباشد که از این تعداد ۳۵۶ تخت فعال می باشد.

متراژ مجموعه بزرگ آموزشی درمانی شهید محمدی ۲۳ هکتار میباشد

این بیمارستان در تقاطع بلوار جمهوری اسلامی و بلوار امام حسین واقع شده است و گرچه در گذشته در حاشیه شهر قرار داشت اکنون با رشد سریع و روز افزون شهر بندرعباس به بیمارستانی در مرکز شهر تبدیل شده است.

تماس با بیمارستان ما به طرق زیر امکان پذیر است:

آدرس پستی: بندرعباس، بلوار جمهوری اسلامی

تلفن : ۶-۳۳۳۴۷۰۰۱-۰۷۶

 

[envira-gallery id=”648″]

در حال حاضر این بیمارستان یکی از بیمارستان های پیشرو در استقرار حاکمیت بالینی مطابق با استانداردهای اعتبار بخشی وزارت بهداشت و درمان و طبق خط مشی های تعیین شده در استان می باشد  که با برنامه استراتژیک مدون برای ارتقای بهداشت جامعه  و استان نهایت تلاش خود را داشته است.

خدمات پاراکلینیک این مرکز شامل:

آندوسکوپی،سیستوسکپی، برونکوسکوپی، کولونوسکوپی،رادیوتراپی،لیزر چشم،تست ورزش، اسپیرومتری،سنگ شکن، دیالیز، الکترومیوگرافی،الکتروآنسفالوگرافی، الکتروکاردیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، اکومری، هولتر فشار،هولتر ریتم ،آنژیوگرافی،آنژیوپلاستی، فلوروسکوپی، پیس میکر ، رادیولوژی ام آر آی، ERCP،پزشکی هسته ای، سی تی اسکن، سونوگرافی، آزمایشگاه و پاتولوژی می باشد.

خدمات کلینیک این مرکز:

این مرکز دارای سه کلینیک مجزا به نام های کلینیک جنرال ، کلینیک چشم و کلینیک پوست  می باشد که در دو شیفت صبح و عصر با حضور  پزشکان در رشته های مختلف داخلی،ENT،روماتولوژی، جراحی، نورولوژی ،ارولوژی ،ارتوپدی، قلب ، عفونی، گوارش،آنکولوژی، زنان،غدد، ریه، چشم،جراحی مغز و اعصاب ،پوست،جراحی قلب ،کلیه و فشار خون،جراحی پلاستیک،طب فیزیکی  می باشد که طبق برنامه از پیش تعیین شده در کلینک های مربوطه حضور دارند فعال می باشد

این بیمارستان دارای۲۳ بخش بستری به نام های اورژانس داخلی،اورژانس جراحی ،داخلی فوق تخصصی، داخلی عفونی، داخلی مغز و اعصاب، داخلی ۴، ارتوپدی یک، ارتوپدی دو، جراحی مغز و اعصاب ، جراحی عمومی ،جراحی توراکس ،گوش ،حلق و بینی وجراحی چشم،  سوختگی و فوق تخصصی نفرولوژی ،بخش های ویژه  آی سی یو جنرال، آی سی یو مغز و اعصاب ،آی سی یو داخلی آی سی یو ریه،آی سی یو قلب، سی سی یو، پست سی سی یو، پست کت  می باشد.

همچنین این بیمارستان دارای سه اتاق عمل مجزا با عنوان اتاق عمل قلب با ۲ تخت،اتاق عمل ارتوپدی با۵٫تخت و اتاق عمل جنرال با ۱۰ تخت فعال می باشد

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن
بستن