ذخیره
اشتراک گذاری
گزارش
538K
دکتر بابک زمانی

بابک زمانی

شماره نظام پزشکی: 21194
متخصص بیماریهای مغز و اعصاب
91%
رضایت (5288 نظر)
نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
 • امکان دریافت زودترین نوبت
 • میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بیشتر از دو ساعت

آدرس و تلفن تماس

تهران - سعادت آباد، ایستگاه پل مدیریت، خیابان علامه طباطبائی جنوبی، خیابان چهلم مرکزی، پلاک 8، طبقه پنجم
بیمار گرامی باتوجه به اینکه امکان پذیرش بیماران ویلچری در مطب وجود ندارد، در صورتی که نیاز شما ضروریست، برای ویزیت در بیمارستان حتما با منشی هماهنگ بفرمایید حضور بیمار در مطب برای معاینه الزامی میباشد .لطفا توجه داشته باشید در صورتی که از یک پزشک معرفی نامه در اختیار دارید روزهای شنبه الی چهارشنبه مابین ساعت 18 الی 20 تماس حاصل نمائید.در صورتی که توسط یک پزشک برای شما از طریق برگه درخواست، ارائه یکی از خدمات نوار عصب و عضله، نوار مغز، نوار چشم و داپلر عروق مغز درخواست شده است لطفا با در دست داشتن این برگه روزهای شنبه تا چهارشنبه مابین ساعت 14 الی 18 بدون وقت قبلی به مطب مراجعه نمائید. بدیهی است ممکن است ارائه خدمات با ساعتی تاخیر همراه باش. لطفا برای پرسیدن سوالات دارویی خود همه روزه از ساعت 18 الی 20 تماس حاصل نمائید.ساعات کار مطب از 13 تا 18 همه روزهای هفته بجز پنجشنبه و جمعه میباشد.
تهران - شهرک غرب - خیابان ایران زمین شمالی - روبروی فرهنگسرای ابن سینا
درباره من

⮜ بیوگرافی

جناب آقای دکتر بابک زمانی از پزشکان پر آوازه حوزه تخصصی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند که این افتخار را نصیب پذیرش24 کرده و به جمع همراهان ما پیوستند. دکتر بابک زمانی دبیر انجمن مغز و اعصاب بوده و ریاست انجمن سکته مغزی را نیز بر عهده دارند. 

دکتر زمانی در سال ۱۳۶۰ از دانشگاه شهید بهشتی در رشته دکترای پزشکی عمومی فارغ التحصیل شده و در سال ۱۳۷۲ تخصص مغز و اعصاب را گذراندند. همچنین ایشان در سال ۱۳۷۵ دور تکمیل سونوگرافی مغز را در فرانسه گذرانده و در مراکز دانشگاهی و علمی ایران به کار علمی و تخصصی پرداختند . 

ایشان علاوه بر مطب شخصی شان در تهران در بیمارستان های حضرت رسول اکرم، بهمن، فیروزگر و بیمارستان توس به ویزیت بیماران می پردازند. 

از جمله خدماتی که دکتر زمانی ارائه می دهند می توان به ویزیت و مشاوره مغز و اعصاب، نوار چشم، نوار مغز، نوار عصب_عضله و  TCD و کالر داپلر عروق گردن اشاره نمود. 

ارتباط با دکتر بابک زمانی: 
 

نشانی مطب :تهران، سعادت آباد، پل مدیریت، علامه جنوبی، کوچه چهلم مرکزی، پلاک ۸، طبقه ۵ 
ایمیل :zamba۳ at yahoo com

فعالیت ها
پذیرش24 بیش از 6 سال و 9 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی بابک زمانی را داشته است.

نظرات در مورد بابک زمانی

91%
رضایت (5288 نظر)
برخورد مناسب پزشک
4.6
توضیح پزشک در هنگام ویزیت
4.4
مهارت و تخصص پزشک
4.6
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

ر
ریحانه
ویزیت شده
8 ساعت پیش | مطب دکتر بابک زمانی
پزشک را توصیه می‌کنمعالی بود
پسندیدنگزارش
ارسال
ع ق
عباس قارونی
9 ساعت پیش
پزشک را توصیه نمیکنمسلام این موردی که میخوام بنویسم،امیدوارم خود آقای دکتر بخوانند یا مطلع شوند و تجدیدنظر در خصوص منشی و دستیارشان برای رفتارشان بکنند. حداقل شما بخوانید. ما بهمن ماه رفتیم اقای دکتر زمانی برای بررسی وضعیت پدرم و قرار شد که ما پیش دکتر قلب و عفونی ببریم. پدرم عفونت گرفت و بیمارستان فیروزگر بستری شد. ما فکر کردیم که دکتر هنوز بیمارستان فیروزگر هستن و برای همین بردیمش اونجا. یکشنبه وقت داشتیم، گفتیم پس نمیریسیم، دیروز (شنبه) بریم سریع به دکترش اطلاع بدیم که چنین اتفاقی افتاده و چکار کنیم، آیا نظری دادن یا توضیحی خواستن از پرستار اونجا بگن و ما انجام بدیم که این کار ده دقیقه بیشتر طول نمیکشید. به منشی گفتیم. اول که اصلا راه نداد. گفت سر وقت بیایید یا تماس بگیرید ساعت 6 تا 8 تا وقت بدم. به منشی گفتیم که پدر ما الان مریض ایشان هستند و ما باید ببینیمشون. مسئولیت دارن ایشان. اما منشی اصلا راه نداد و گفت نمیشه. دیگه آخر با بحث زنگ زدن دستیار و دستیار گفت که هرچه دکتر آنجا گفتن باید انجام بدن. یعنی ته مسئولیت شناسی. ما که دیگه پیش اقای دکتر زمانی نمیریم. فقط خواستم بگم که اگر ویزیت میشید و خدای نکرده حالتان بد شد، امیدی به اقای دکتر برای اطلاع دادن و مشاوره گرفتن نداشته باشید. چون ایشان از وضعیت شما نسبت به دکتر بیمارستان ها اطلاعات دارند و می تونن به شما توضیح بدن که به دکتر چه چیزی بگیم تا به درمان کمک کنه. هیچ شماره واتس اپی هم ندارن که شما عکس بفرستید و اطلاعات بدید. باید وقت بگیرید. در صورتی که الان دکتر قلبشان وقتی به منشی توضیح دادیم، همون اول ما رو فرستاد تا سریع به دکتر اطلاع بدیم و همچنین از طریق واتس اپ روز به روزاطلاعات را میفرستیم تا در جریان قرار بگیرند. جالبه وقتی به دکتر بیمارستان گفت که متخصص قلب جواب ام آر آی و نوار قلب و آزمایشات رو میخواد، استقبال هم کردن.
پسندیدنگزارش
ارسال
ا
ایران
ویزیت شده
3 روز پیش | مطب دکتر بابک زمانی
پزشک را توصیه می‌کنمهمه چی بسیار عالی بود دسترسی مکان مطب خیلی راحت و رفتار پرسنل عالی بود
پسندیدنگزارش
ارسال
ر ز
رحیمه زارعی
ویزیت شده
یک هفته پیش | مطب دکتر بابک زمانی
پزشک را توصیه می‌کنمدکتر بسیار باسواد ماهر دلسوز و خوش اخلاق هستن و مشکل بیمار رو بسیار دقیق پیگیری می کنند
پسندیدنگزارش
ارسال
ع ر
علیرضا رضایی
ویزیت شده
یک هفته پیش | مطب دکتر بابک زمانی
پزشک را توصیه می‌کنمعالی
پسندیدنگزارش
ارسال
ک د
کلثوم دانشپور
ویزیت شده
یک هفته پیش | مطب دکتر بابک زمانی
پزشک را توصیه می‌کنمبا حوصله و بسیار باسواد در تشخیص و درمان
پسندیدنگزارش
ارسال
م ذ
محمدرضا ذاکر سلطانی
ویزیت شده
یک هفته پیش | مطب دکتر بابک زمانی
پزشک را توصیه می‌کنمبسیار عالی
پسندیدنگزارش
ارسال
ف
فریدون
ویزیت شده
یک هفته پیش | مطب دکتر بابک زمانی
پزشک را توصیه می‌کنمعالی هم از لحاظ تشخیص و هم اخلاق به شدت پیشنهاد می کنم
پسندیدنگزارش
ارسال
ش
شاهین
ویزیت شده
یک هفته پیش | مطب دکتر بابک زمانی
پزشک را توصیه می‌کنمعالی
پسندیدنگزارش
ارسال
ژ ع
ژیلا عوائدی
ویزیت شده
2 هفته پیش | مطب دکتر بابک زمانی
پزشک را توصیه می‌کنمتنها چیزی که بسیار آزاردهنده بود، زمان زیاد انتظار در مطب بود.
پسندیدنگزارش
ارسال

دکتر بابک زمانی، متخصص بیماریهای مغز و اعصاب در شهر تهران است. مطب دکتر بابک زمانی در سعادت آباد، ایستگاه پل مدیریت، خیابان علامه طباطبائی جنوبی، خیابان چهلم مرکزی، پلاک 8، طبقه پنجم واقع شده است که در صورت نیاز می‌توانید با شماره 021-25015075 تماس بگیرید.

تاکنون 538K نفر از پروفایل دکتر بابک زمانی، متخصص بیماریهای مغز و اعصاب بازدید کرده‌اند؛ همچنین 91٪ مراجعین (5288 نظر ثبت شده) از ایشان رضایت داشته‌اند و 4561 نفر این پزشک را توصیه کرده‌اند. نظرات دکتر بابک زمانی در پروفایل دکتر در پذیرش۲۴ قابل مشاهده است.

زودترین زمان رزرو نوبت از مطب دکتر بابک زمانی 27 اسفند 3:48 عصر می‌باشد که می‌توانید از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن نوبت‌دهی پذیرش۲۴ نوبت خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری دریافت کنید.

اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری به پزشک مورد نظر خود را ندارید، به پروفایل پزشک در پذیرش۲۴ سری بزنید و در صورت فعال بودن خدمات ویزیت آنلاین ایشان، نوبت ویزیت آنلاین خود را دریافت کنید؛ در غیر این‌صورت می‌توانید از سایر پزشکان متخصص بیماریهای مغز و اعصاب ویزیت آنلاین (تلفنی و متنی) نوبت بگیرید.

در صورت نیاز به عکس و بیوگرافی و آدرس اینستاگرام دکتر بابک زمانی، کانال تلگرام و وبسایت ایشان، اطلاعات موجود در پروفایل ایشان را مشاهده نمایید.

 • آدرس مطب دکتر بابک زمانی: تهران، سعادت آباد، ایستگاه پل مدیریت، خیابان علامه طباطبائی جنوبی، خیابان چهلم مرکزی، پلاک 8، طبقه پنجم
 • تلفن مطب دکتر بابک زمانی: 021-25015075
 • تخصص دکتر بابک زمانی: متخصص بیماریهای مغز و اعصاب
 • خانه
  جستجو
  نوبت های من
  پروفایل