پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
231K icon
دکتر بابک زمانی

دکتر بابک زمانی

شماره نظام پزشکی: 21194
  • متخصص بیماریهای مغز و اعصاب

اطلاعات پزشک

icon بیوگرافی پزشک

جناب آقای دکتر بابک زمانی از پزشکان پر آوازه حوزه تخصصی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند که این افتخار را نصیب پذیرش24 کرده و به جمع همراهان ما پیوستند. دکتر بابک زمانی دبیر انجمن مغز و اعصاب بوده و ریاست انجمن سکته مغزی را نیز بر عهده دارند. 

دکتر زمانی در سال ۱۳۶۰ از دانشگاه شهید بهشتی در رشته دکترای پزشکی عمومی فارغ التحصیل شده و در سال ۱۳۷۲ تخصص مغز و اعصاب را گذراندند. همچنین ایشان در سال ۱۳۷۵ دور تکمیل سونوگرافی مغز را در فرانسه گذرانده و در مراکز دانشگاهی و علمی ایران به کار علمی و تخصصی پرداختند . 

ایشان علاوه بر مطب شخصی شان در تهران در بیمارستان های حضرت رسول اکرم، بهمن، فیروزگر و بیمارستان توس به ویزیت بیماران می پردازند. 

از جمله خدماتی که دکتر زمانی ارائه می دهند می توان به ویزیت و مشاوره مغز و اعصاب، نوار چشم، نوار مغز، نوار عصب_عضله و  TCD و کالر داپلر عروق گردن اشاره نمود. 

ارتباط با دکتر بابک زمانی: 
 

نشانی مطب :تهران، سعادت آباد، پل مدیریت، علامه جنوبی، کوچه چهلم مرکزی، پلاک ۸، طبقه ۵ 
ایمیل :zamba۳ at yahoo com

icon دستاورد های پزشک


جالب است بدانید دکتر بابک زمانی علاقه زیادی به مطالعات ادبی داشته و در کنار پزشکی دستی در قلم هم دارند که نتیجه آن مجموعه مقالاتی است که در درست انتشار در مجله پذیرش24 است.

فعالیت های دکتر بابک زمانی

icon پذیرش24 بیش از 5 سال و 2 ماه افتخار میزبانی از صفحه اختصاصی دکتر بابک زمانی را داشته است.

نظرات در مورد دکتر بابک زمانی

icon 92٪ رضایت (2502 نظر)
نظر خود را به اشتراک بگذارید:

چطور با پذیرش24 درمان شوم؟

icon icon انتخاب بهترین پزشک با جستجوی تخصص، بیماری یا نام پزشک و مقایسه رتبه پزشکان و نظرات سایر مراجعین، بهترین پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید
icon icon ثبت نوبت در صفحه اخصاصی پزشک با انتخاب گزینه دریافت نوبت و تکمیل اطلاعات، وقت ویزیت را رزرو کنید.
icon icon مراجعه حضوری در زمان مقرر به پزشک مراجعه کنید و اطلاعات نوبت دریافتی را به منشی و پزشک ارایه کنید.
icon شرکت در نظرسنجی پس از مراجعه، در نظرسنجی کیفیت درمان پذیرش24 شرکت کنید تا با کمک شما بقیه مراجعین، برای انتخاب درمانگر خود انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.
icon تا بهبود کامل، پذیرش24 با شماست با اولین مراجعه، شما وارد چرخه درمان با پذیرش24 شده اید و در کنار سایر مراجعین، به هزاران متخصص آنلاین پذیرش24 برای پیگیری درمان خود دسترسی دارید.

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی دکتر بابک زمانی جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین مطب شخصی ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان هایی که ایشان در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش 24 طراحی و ارایه شده است . البته ممکن است در حال حاضر امکان رزرو نوبت از همه مراکز فوق ممکن نباشد که این موضوع وابسته به تصمیم آقای دکتر در ارایه نوبت گیری از درگاه های فوق بوده است .

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

به زودی با فعال شدن قابلیت پرسش و پاسخ پزشکی امکان مشاهده نظرات سایر بیماران و مشاهده سوالات و جواب های درمانی عمومی نیز در این صفحه ممکن خواهد بود .

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش24 به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم . لطفا در صورتی که اطلاعات ارایه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید .

دریافت نوبت اینترنتی

icon نوبت اینترنتی و مراجعه حضوری
امکان دریافت زودترین نوبت میانگین زمان انتظار تا ویزیت: بین نیم تا یک ساعت

آدرس و تلفن تماس

مطب دکتر بابک زمانی

تهران - سعادت آباد، ایستگاه پل مدیریت، خیابان علامه طباطبائی جنوبی، خیابان چهلم مرکزی، پلاک 8، طبقه پنجم

icon

بیمار گرامی باتوجه به اینکه امکان پذیرش بیماران ویلچری در مطب وجود ندارد، در صورتی که نیاز شما ضروریست، برای ویزیت در بیمارستان حتما با منشی هماهنگ بفرمایید.لطفا توجه داشته باشید در صورتی که از یک پزشک معرفی نامه در اختیار دارید روزهای شنبه الی چهارشنبه مابین ساعت 14 الی 18 تماس حاصل نمائید.در صورتی که توسط یک پزشک برای شما از طریق برگه درخواست، ارائه یکی از خدمات نوار عصب و عضله، نوار مغز، نوار چشم و داپلر عروق مغز درخواست شده است لطفا با در دست داشتن این برگه روزهای شنبه تا چهارشنبه مابین ساعت 14 الی 19 بدون وقت قبلی به مطب مراجعه نمائید. بدیهی است ممکن است ارائه خدمات با ساعتی تاخیر همراه باش. لطفا برای پرسیدن سوالات دارویی خود همه روزه از ساعت 18 الی 19 تماس حاصل نمائید.ساعات کار مطب از 2 تا 8 بعدازظهر همه روزهای هفته بجز پنجشنبه و جمعه میباشد.

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن تهران

تهران - شهرک غرب - خیابان ایران زمین شمالی - روبروی فرهنگسرای ابن سینا

icon مشاهده در نقشه و مسیریابی