اشتراک گذاری
181K
avatar

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا

23 تخصص پزشکی
پزشک فعال: 95
لیست پزشکان
دکتر حسین فهیمی هنرایی جراحی عمومی
جراحی عمومی
100٪(2 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر لیلا یمین فر زنان و زایمان
زنان و زایمان
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر المیرا کیارسرائی بیماریهای قلب و عروق
بیماریهای قلب و عروق
100٪(1 نظر)
اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر
دکتر علیرضا رجبی نژاد کودکان
کودکان
94٪(69 نظر)
اولین نوبت: فردا 10:00 صبح
دکتر منصوره منصوری جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی
جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی
87٪(16 نظر)
اولین نوبت: فردا 10:20 صبح
آدرس و تلفن تماس
تهران - بزرگراه همت غربی،بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان
درباره مرکز درمانی
بیوگرافی

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع با زیر بنا بیش از ۲۰,۰۰۰ متر در ۱۸ طبقه احداث شده است، این بیمارستان در نوع خود منحصر به فرد می باشد.

 این بیمارستان برای ۲۰۰ تخت بیمارستانی طراحی شده که قابلیت افزایش نیز دارد. این مرکز شامل اقامتگاه جهت همراهان بیمار ، وجود تالار همایش جهت انجام همایش های پزشکی و غیر پزشکی ،  مجموعه ی مجزای ساختمان پزشکان می باشد.

 موسسین تریتا در نظر دارند به منظور ارائه خدمات درمانی با کیفیت عالی از دستگاههای پیشرفته و کادر تخصصی و فوق تخصصی با دانش و تجربه کافی در داخل کشور و نیز پزشکان حاذق مقیم خارج از کشور استفاده نمایند. به همین منظور ساختمان بیمارستان به نحوی طراحی و اجراء می گردد که کلیه امکانات و تجهیزات مدرن برای ارائه این گونه خدمات در آن پیش بینی شده و بیمار در طول مدت درمان از بهترین شرایط برخوردار گردد.
 

تخت فعال : 112

تخت مصوب : 200

 

بخش های بستری بیمارستان تریتا:


ccu - ICU جنرال - جراحی عمومی - داخلی - نوزادان – زنان

 

بخش های ستاره دار بیمارستان تریتا:
 

اتاق عمل – اورژانس – بلوک زایمان

 

بخش های کلینیک بیمارستان تریتا:


روانشناسی - داخلی - جراحی عمومی - ارتوپدی - نفرولوژی - داخلی خون(آنکولوژی) - ENT - زنان و زایمان - جراحی توراکس - جراحی مغز و اعصاب - ارولوژی - جراحی فک و صورت - اعصاب و روان(روانپزشکی) - داخلی ریه - عفونی - قلب و عروق - داخلی اعصاب - جراحی پلاستیک - اطفال - شنوایی سنجی - غدد - فیزیوتراپی - داخلی کبد و گوارش - تغذیه

 

بخش های پاراکلینیک بیمارستان تریتا:
 

تصویر برداری MRI - CT SCAN - ماموگرافی - رادیولوژی - سونوگرافی - آزمایشگاه  پاتولوژی - بیوشیمی - هماتولوژی - میکروب شناسی ژنتیک - آزمایشگاه طبی - اندوسکوپی - کولونوسکوپی - سی تی اسکن - داروخانه
 

بیمه های طرف قرارداد بیمارستان تریتا :


آسیا – البرز - کانون سر دفترداران و دفتر یاران - آتیه سازحافظ - میهن - آرمان - کمک رسان -شرکت بیمه نوین -  پاسارگاد - کارآفرین - میهن - معلم - سامان - کوثر - رازی - بیمه ما - بانک کشاورزی - بانک سپه -  بانک ملت - بانک تجارت - بانک مرکزی - بانک مسکن - بانک صادرات

 


 

این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارائه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارائه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت.

همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

خانه
جستجو
نوبت های من
پروفایل