پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
180K icon
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا

icon 23 تخصص پزشکی پزشک فعال : 108
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  دکتر امیر طاوسی
  فلوشیپ الکتروفیزیولوژی بالینی قلب
  icon 94 % (59 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  اولین نوبت: کمتر از یک ساعت دیگر مشاهده پروفایل و دریافت نوبت
  دکتر محمدرضا بشیری پور
  متخصص کودکان (اطفال)
  icon 80 % (60 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  اولین نوبت: فردا 10:20 صبح مشاهده پروفایل و دریافت نوبت
  دکتر امیرحسین لطیف
  جراحی عمومی
  icon 100 % (2 نظر)
  اولین نوبت: فردا 4:20 عصر مشاهده پروفایل و دریافت نوبت
  دکتر انیس فرد موسوی
  بیماریهای ریه
  icon 84 % (272 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  اولین نوبت: 23 بهمن 9:12 صبح مشاهده پروفایل و دریافت نوبت
  گلناز کیانی
  متخصص زنان و زایمان
  icon 88 % (299 نظر)
  icon زمان انتظار در مطب تا ویزیت:‌ بین نیم تا یک ساعت
  اولین نوبت: 23 بهمن 12:00 عصر مشاهده پروفایل و دریافت نوبت

  معرفی

  بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا در زمینی به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع با زیر بنا بیش از ۲۰,۰۰۰ متر در ۱۸ طبقه احداث شده است، این بیمارستان در نوع خود منحصر به فرد می باشد.

   این بیمارستان برای ۲۰۰ تخت بیمارستانی طراحی شده که قابلیت افزایش نیز دارد. این مرکز شامل اقامتگاه جهت همراهان بیمار ، وجود تالار همایش جهت انجام همایش های پزشکی و غیر پزشکی ،  مجموعه ی مجزای ساختمان پزشکان می باشد.

   موسسین تریتا در نظر دارند به منظور ارائه خدمات درمانی با کیفیت عالی از دستگاههای پیشرفته و کادر تخصصی و فوق تخصصی با دانش و تجربه کافی در داخل کشور و نیز پزشکان حاذق مقیم خارج از کشور استفاده نمایند. به همین منظور ساختمان بیمارستان به نحوی طراحی و اجراء می گردد که کلیه امکانات و تجهیزات مدرن برای ارائه این گونه خدمات در آن پیش بینی شده و بیمار در طول مدت درمان از بهترین شرایط برخوردار گردد.
   

  تخت فعال : 112

  تخت مصوب : 200

   

  بخش های بستری بیمارستان تریتا:


  ccu - ICU جنرال - جراحی عمومی - داخلی - نوزادان – زنان

   

  بخش های ستاره دار بیمارستان تریتا:
   

  اتاق عمل – اورژانس – بلوک زایمان

   

  بخش های کلینیک بیمارستان تریتا:


  روانشناسی - داخلی - جراحی عمومی - ارتوپدی - نفرولوژی - داخلی خون(آنکولوژی) - ENT - زنان و زایمان - جراحی توراکس - جراحی مغز و اعصاب - ارولوژی - جراحی فک و صورت - اعصاب و روان(روانپزشکی) - داخلی ریه - عفونی - قلب و عروق - داخلی اعصاب - جراحی پلاستیک - اطفال - شنوایی سنجی - غدد - فیزیوتراپی - داخلی کبد و گوارش - تغذیه

   

  بخش های پاراکلینیک بیمارستان تریتا:
   

  تصویر برداری MRI - CT SCAN - ماموگرافی - رادیولوژی - سونوگرافی - آزمایشگاه  پاتولوژی - بیوشیمی - هماتولوژی - میکروب شناسی ژنتیک - آزمایشگاه طبی - اندوسکوپی - کولونوسکوپی - سی تی اسکن - داروخانه
   

  بیمه های طرف قرارداد بیمارستان تریتا :


  آسیا – البرز - کانون سر دفترداران و دفتر یاران - آتیه سازحافظ - میهن - آرمان - کمک رسان -شرکت بیمه نوین -  پاسارگاد - کارآفرین - میهن - معلم - سامان - کوثر - رازی - بیمه ما - بانک کشاورزی - بانک سپه -  بانک ملت - بانک تجارت - بانک مرکزی - بانک مسکن - بانک صادرات

   


   

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تریتا جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  تهران - بزرگراه همت غربی،بعد از تقاطع بزرگراه آزادگان