پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
30K icon
بیمارستان رستمانی پارسیان هرمزگان

بیمارستان رستمانی پارسیان هرمزگان

icon 11 تخصص پزشکی پزشک فعال : 24
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  دکتر پرستو توسلي فراز
  متخصص بیماری های قلب و عروق _ دارای بورد تخصصی
  icon 100 % (100 نظر)
  دکتر مهساسادات میری
  متخصص زنان و زایمان
  icon 88 % (60 نظر)
  دکتر الناز صبور
  گوارش غدد روماتولوژی ریه خون کلیه عفونی
  icon 85 % (7 نظر)

  معرفی

  بیمارستان رستمانی پارسیان هرمزگان تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان می باشد. این مرکز درمانی در تاریخ 22 بهمن 1381 با همت دو خیر به نام های حاج عبدالله و حاج عبدالواحد رستمانی با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال در شهر پارسیان که در جنوب غرب ایران واقع شده است ، تأسیس شد و از آن پس فعالیت خود را آغاز کرده . 

  بیمارستان رستمانی در تلاش است تا با ارائه خدمات درمانی، مراقبتی و تخصصی با کیفیت بالا در محیطی پر از شأن و احترام و آرام برای بیماران در حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه نقش موثر و سازنده داشته باشد.

   

  تخت فعال: 64

  نوع مرکز: تخصصی - دولتی

   

  بخش های بستری بیمارستان رستمانی پارسیان هرمزگان:

   

  داخلی - جراحی - بخش زنان - بخش کودکان - نوزادان - اورژانس - بخش دیالیزو تالاسمی - بخش زایشگاه - CCU - ICU - NICU

   

  بخش های ستاره دار بیمارستان پارسیان هرمزگان:

   

  تالاسمی - تختهای بخش اورژانس - دیالیز - تخت زایمان - پست پارتوم - لیبر - اتاق عمل - اورژانس

   

  بخش های کلینیک بیمارستان پارسیان هرمزگان:

   

  درمانگاه شنوایی سنجی - درمانگاه اطفال - درمانگاه جراحی عمومی - درمانگاه چشم - درمانگاه داخلی - درمانگاه دندانپزشکی - درمانگاه زنان و زایمان - درمانگاه عمومی - درمانگاه اورولوژی- درمانگاه قلب – درمانگاه ارتوپدی

   

  بخش های پاراکلینیک بیمارستان رستمانی پارسیان هرمزگان:

   

  آزمایشگاه - رادیولوژی - سونوگرافی - تغذیه - اکوکاردیوگرافی - آندوسکوپی - اسپیرومتری

   

  بیمه های طرف قرارداد بیمارستان رستمانی پارسیان هرمزگان:

   

  تأمین اجتماعی - تأمین اجتماعی خاص  - خدمات درمان - نیروهای مسلح - روستایی با نظام ارجاع - شرکت نفت - بیمه دانا - بیمه سینا - شرکت نفت بازنشستگی - بانک کشاورزی - بانک ملت - بانک تجارت - بانک سپه - بانک صادرات - طلایی فرهنگیان - بنیاد شهید جانبازان - حوادث ترافیکی

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان رستمانی پارسیان هرمزگان جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  پارسیان - کیلومتر 4 جاده دریا - بیمارستان رستمانی