پذیرش24
icon
icon اشتراک گذاری
icon گزارش
352K icon
بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران

بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران

icon 19 تخصص پزشکی پزشک فعال : 57
  جستجو نام تخصص ...

  لیست پزشکان

  دکتر کامبیز نوین
  متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی
  icon 92 % (53 نظر)
  دکتر فرشید شریفی
  متخصص بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ فوق تخصصی اکوکاردیوگرافی
  icon 83 % (48 نظر)
  طاهره ساعدی
  اکو کاردیوگرافی
  icon 100 % (5 نظر)
  جلال امینی
  جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی
  icon 100 % (39 نظر)

  معرفی

  بیمارستان فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد تهران توسط بانی خیر آن مرحوم حاج دریانی در سال 1336 تأسیس و وقف گردید، از شهریور سال 1364 به نام شهید هاشمی نژاد نیز تغییر نام یافت و از آن زمان به بعد به عنوان مرکز کشوری درمان بیماریهای کلیوی مشغول خدمت رسانی به جامعه می باشد.

  این بیمارستان تحت نظارت وزارت بهداشت درمان ، آموزش پزشکی و از جمله بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی ایران است که به عنوان اولین و بزرگترین مرکز همودیالیز و پیوند کلیه در کشور به شکل مستمر بوده و بیش از 30 سال است که به تربیت ارولوژیست و نفرولوژیست اشتغال دارد.

  مرکز فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد از سال 1381 با تغییر در سیستم مدیریتی آن به مسیر تعالی قدم گذارده ، که سبب تحول همه جانبه در آن گردیده است.

  اکنون پس از سال ها و پشت سر گذاشتن فراز و فرودهای بی شمار، در جایگاهی قرار گرفته است که به عنوان یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات درمانی در کشور و منطقه شناخته شده است .انجام خدمات فوق تخصصی در زمینه های اورولوژی، نفرولوژی ، پیوند کلیه، و جراحی عروق و... در این بیمارستان نیز ارائه می شود.

  کلیه پرسنل این مرکز درمانی در تلاش هستند تا در محیطی پر از احترام، در جهت ارتقاء و بهبود سطح سلامت جامعه خدماتی در شأن مردم عزیز کشورمان ارائه دهند.

   

  نوع مرکز: آموزشی – پژوهشی - درمانی 

   

  بخش های کلینیک بیمارستان فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد تهران:

   

  بخش دکتر رسولی – بخش امید – بخش سروش – اتاق عمل – بخش سهیل – اورژانس – بخش شفا – ICU – بخش سینا – دیالیز – پیوند - CSR

   

  بخش های پاراکلینیک بیمارستان فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد تهران:

   

  سنگ شکن - آزمایشگاه - آسیب شناسی - رادیولوژی - پزشکی هسته ای - داروخانه – فیزیوتراپی

   

  بیمه های تحت پوشش بیمارستان فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد تهران:

   

  سازمان تامین اجتماعی - خدمات درمانی - نیروهای مسلح - کمیته امداد حضرت امام (ره) - کمیسریای عالی پناهندگان - آتیه سازان حافظ - بانک ملت - شرکت فولاد ایران - هیأت امنای ارزی - سازمان زندانها - شهرداری

   

  تلفن نوبت دهی مرکز :

  021-25015080

  این صفحه به عنوان وب سایت نوبت دهی اینترنتی بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران جهت مشاهده خدمات و دریافت نوبت آنلاین پزشکانی که در این مرکز درمانی در حال ارایه خدمات درمانی هستند از طریق پذیرش ۲۴ طراحی و ارایه شده است. البته ممکن است در حال حاضر رزرو نوبت برخی از پزشکان فوق غیرفعال باشد که این موضوع وابسته به تصمیم مرکز در ارائه نوبت گیری بوده است؛ با این وجود شما می توانید از قابلیت مشاوره آنلاین پذیرش۲۴ استفاده کنید. بیش از 500 پزشک متخصص، آماده ارائه خدمات مشاوره پزشکی به صورت تلفنی و متنی هستند. همچنین برای کاربری بهتر و راحت تر مشاوره می توانید اپلیکیشن پذیرش۲۴ را دانلود و نصب کنید.

  به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت .

  همچنین میتوانید در بخش نظرات، تجربه خود در ارتباط با خدمات مرکز تخصصی و فوق تخصصی محب مهر را به اشتراک گذاشته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مرکز و پزشکان آن بخوانید.

  ما قدردان اعتماد شما به پذیرش۲۴ به عنوان گسترده ترین ابزار الکترونیک ارتباط بین پزشک و بیمار هستیم. لطفا در صورتی که اطلاعات ارائه شده در این صفحه نیاز به اصلاح دارد با مراجعه به صفحه پشتیبانی و یا تذکر به پزشک و یا پرسنل مرکز درمانی این موضوع را به ما اطلاع دهید.

  آدرس و تلفن تماس

  تهران - خیابان ولی عصر (عج)، بالاتر از میدان ونک، کوچه شهید والی نژاد